Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zwątpienie minerałowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-03, 12:04   #583
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zwątpienie minerałowe

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Może inne specyfiki na twarz, które nie zawierają olejów?
Ja akurat wolałam zrezygnować z filtra (mam jasny fototyp, szybko mam oparzenia słoneczne). Wolę używać substancje antyoksydacyjne i filtry fizyczne (choć nie dają tak wysokiej ochrony jak filtry chemiczne o wysokim faktorze). Natomiast nie rezygnuję z nich w sytuacjach wysokiego prawdopodobieństwa oparzenia. Planuję wypróbować filtr Biore, który może nie będzie sprawiał problemu przy makijażu i zapychaniu porów
Testuję sera (ale wodne, nie olejowe) i na razie jestem zadowolona. Zrezygnowałam też z Glyco-A na całą twarz i stosuję go tylko miejscowo (żuchwa), bo na zaskórniki otwarte nie działa, a ciągle mam przez niego odwodnioną i wysuszoną skórę. Muszę poszukać innego kwasu, ale obawiam się, że na każdy tego typu specyfik będzie reagować przesuszem.
Biore mnie kusi, ale za dużo już wpakowałam kasy w filtry, które się do niczego nie nadają, żeby ryzykować ściąganie kolejnego z Azji. Szukam czegoś w granicach 30-35 zł z UVA 30-50, PPD >15, niebielącego. Nie musi nadawać się pod makijaż. Ziaja odpada.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując