Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-07, 17:08   #2489
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
dzień dobry kobietki

Dziękuje za miłe słowa i wsparcie nt sukni
I dziękuje za opinie nt kul musujących.

Dziewczyny skończyłam Nasze menu namęczyłam się strasznie ( choć wydawałoby się to banalne) Efekt na dole.

/
Fajne menu a na te blędy chyba nikt nie zwróci uwagi
Ja też kupie te ramki, ale na nr stołów chyba, ze z jednej strony nr stoły z drugiej menu musze to jeszcze przemyśleć

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
no właśniea propos tego unikania siebie
ciekawa jestem jakie macie do tego podejście?
my mieszkamy razem od 2 ;lata razem. w sobote mamy slub a ja w czwartek jade z malym do rodzicow. moze nie z jakiejs tradycji ale po prostu tam na miejscu mam wsyztsko, i jak bede wczesniej to pozalatwiam powoli ostatnie sprawy a i na sale w piatek zajrze jak wyglda dekoracja. a i tak sie zoabczymy dzien przed, bo przytsojniaka rodzice przyjezdzaja do hotelu, zaplanowany mamy wspolny spacer i obaid a wieczorem grill na balkonie rodzicow hahaha, wiec unikania się nie bedzie .
a Wy? jestescie tradycjonalistkami? czy na luzie?
logiczne też,że wiekszosc z was (jak nie wszytskie ) ktora mieszka ze soba, wspolzyje z narzeczonym, wstrzymujecie sie miesiac przed, tydzien przed, dzien przed? czy latam wam to koło ... zachowujecie czystość do ślubu czy jakos specjalnie sięnie bronicie przed seksem ?
My w dniu śluby będziemy ze sobą mieszkac już 2,5 roku
Ale mimo wszystko mysle, ze przynajmniej na tydzien-dwa przed powstrzymamy się czym jest pare tygodni wobec całej wieczności

A jesli chodzi o unikanie się, to pewnie bedzie tak, ze w srode pojedziemy zawieźć na sale plan stołów itd i pozniej Tż odwiezie mnie do mojego domu rodzinnego (własciwie to mieszkania), a On pojedzie do swoich rodziców bo tam sie bedzie ubierał
I w czwartek dopiero się zobaczymy jak po mnie przyjedzie w ślubnym garniaku

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie mam już siły do siebie
ślub za 3 tygodnie a ja nie mogę zdecydować się na bukiet, przeprowadziłam selekcję i wybrałam dwa, pomóżcie który ładniejszy?
Pierwszy

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Mam prośbę do Was o radę - nie wiem na co się zdecydować, czy grzebień plus welon, czy bardziej retro - opaska na włosach (nie na czole) i do tego welon upięty pod kokiem. Bardzo podoba mi się stylizacja z opaską, ale nie chcę przegiąć z dodatkami. W załączniku inspiracje i ja w sukience.
Wełon i grzebień te opaski są pięknę, ale wydaje mi się, ze z Twoją suknią to już bedzie za dużo szczęscia

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość

Zrobiliśmy prawie wszystkie winietki, jeszcze zostało jakieś 14, tak się prezentują (+bańki dla dzieci):

Aaas, Enzunio, te winietki są idealne teź takie chcem nie chciałabys za rok miec zlecenia na zrobienie takich winietek?

My mamy juz w cenie sali napoje w butelkach szklanych, wiec na szczescie odpada ten problem, ale 1l wyglada jeszcze ok
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2014-05-07 o 17:10
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora