Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-09, 17:31   #1799
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Angielskiego uczyłam się przez jakieś 10 lat ale niestety raczej nie dałabym rady się dogadać w tym języku, choć w sumie nie żałuję bo i tak jakoś mi nie leży za bardzo
Niemieckiego uczyłam się w szkole przez 6 lat, w gimnazjum całkiem dobrze mi szło na początku, ale pod koniec liceum stwierdziłam, że prawie niczego się nie nauczyłam Może dlatego, że mieliśmy kiepską nauczycielkę w każdym razie to dość trudny język.
Natomiast moim głównym zainteresowaniem jest hiszpański w ogóle się go nie uczyłam w szkole. Generalnie nauczyłam się sama, na korepetycje chodziłam tylko kilka miesięcy żeby ktoś mnie naprowadził dobrze w sprawach gramatycznych, sama bym tego nie ogarnęła raczej. Nie wiem jaki poziom mam, ale mogłabym myślę, że takie prawie B1 wolałam napisać maturę z hiszpańskiego niż z angielskiego bo nie czułam się pewnie z angola, jednakże nie czułam się też tak pewnie żeby pisać maturę z rozszerzenia.
Interesują mnie również inne języki romańskie Ostatnio kusi coś mnie żeby zacząć uczyć się portugalskiego choć trochę motywacji brak i nie mogę się przemóc żeby zacząć.
Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora