Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Babydream i Facelle powodują wypadanie włosów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-11, 13:03   #73
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Babydream i Facelle powodują wypadanie włosów?

Szukam informacji na temat wypadania włosów od długiego czasu, cały czas mam problem ze znalezieniem dobrego dla mnie szamponu.
Czytając wasze komentarze gdzie każdej służy coś innego bo każda z was ma inną skórę głowy i czytając niektóre głupoty bo czasem podane powody dlaczego po danym szamponie wypadają włosy śmieję się i chce mi się płakać. To tylko szampon a tak ciężko znaleźć odpowiedni.

Ja włosy zawsze myję tak samo, testowałam już wiele szamponów, po każdym wypadają mi włosy, umiem tylko rozpoznać po których szamponach mniej a po których bardziej.
Po BD włosy wypadały jak szalone. Zdecydowanie nie dla mnie...
Myślałam że jak zrezygnuję z szamponów z SLS kiedy wybuchł taki bum aby nich nie używać bo obciążają włosy i zacznę stosować ziołowe to moim włosom się poprawi a było jeszcze gorzej. Te naturalne szampony wcale nie są lepsze. Moim zdaniem nie myją w ogóle. Płukałam i myłam dużą ilością, małą też i zawsze miałam włosy jak po myciu w mydle szarym które też mi nie służy, czyli przetłuszczone, mniej lub bardziej i wypadające że czułam się jakbym zaraz miała wyłysieć
Obecnie stosuję Seboradin, bo wypadają po nim włosy najmniej. Cieszył mnie też Vichy DA ale mniej. Czasem stosuję też szampon z IY z olejkiem jojoba, podkradam go mamie, i czasem na mnie działa dobrze czasem nie.
Jestem pewna że wina leży w szamponie bo to wypadanie po niektórych jest naprawdę wzmocnione, a o mój organizm od środka dbam dobrze.

Może kiedyś znajdę swój wymarzony szampon.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując