Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-13, 10:23   #10
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
Tak robilam zamowienia w USA.

Zalozylam konto w mac w USA ,wyslalam na adres polameru a oni to wyslali do Polski.

Koszt przesylki do polamer USA z mac byl bezplatny

Do Polski koszt lotniczej 18 $ ( 15 produktow w paczce,cienie, roz,pomadki,pedzelki i poczworne podelko na cienie)

Wszystko bylo super dopoki paczka nie dotarla do POlski

Wiedzialam ze musze zaplacic vat i clo ,ale jeszcze dolicZyli my koszty oplaty celnej bagatela tylko 100 zl Takze mialam tyle zaoszczedzic a wyszlo mi prawie takie ceny jak Polsce. Celnicy powiedzieli ze do 300 zl czy $ juz nie pamietam jest 100 zl za odprawe wiadomo za wyzsze kwoty jeszcze wieksze koszta odprawy brrr

Zaklada sie konto na stronie Polamer lub Doma ,robis sie zakupy w sklepach w USA ,ktore maja Platnosc PAYPAL.Wiekszosc sklepow w USA mozna placic tylko karta wydana wUSA i na adres tylko z tej karty.Niektore sklepy uruchomily PayPal i mac ma wlasnie taka mozliwosc dlatego sie zdecydowalam

Po historii z tymi dodatkowymi oplatami za odprawe ,stwierdzilam ze bede czekac na promocje w Douglas w PL choc tam np. Nie mozna kupoc wkladow cieni i czesto nie ma limitowanych edycji

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Polamer ani doma nie pobieraja zadnych dodatkowych oplat za wyslanie paczki do Polski.Placi sie tylko koszty wysylki

Jesli wysylamy np. Na adres polameru w USA kilka paczek z roznych sklepow.To oni to pakuja w jedna paczke ,wtedy za przepakowanie trzeba zapalcic 10$ dolarow
Ja wczoraj kupiłam kilka produktów MAC w uk i kolega ma mi przesłać do pl. Na terenie UE nie doliczają ani cła ani vat.
Ps. Nie było afrodyty i wzięłam Delphic. Mam nadzieję ze nie bedzie zbyt rudy

Mi nigdy paczki z USA celnicy nie przetrzepali. Dlaczego? Zamówienia na ponad 100-200$ przechodziły bez problemu bo na etykiecie nadawczej wartość paczki zaznaczano 10$ i gift. Nie powiem że gdyby cło dowalili to by nie było za wesoło.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora