Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-15, 14:41   #2597
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradzcie .
we wrześniu (końcowka) mam wesele i bardzo podoba mi sie ta sukienka kolor mięta , do niej chcę zalożyć kryjące czarne rajstopy i szpilki . Jak myślicie może być ?
Nie mam jeszcze tej sukienki bo wlaśnie nie wiem czy ją kupić , kroj i kolor mi sie podoba ale nie znam się na materialach . No a nie chcę typowo weselnej kiecki bo tę mogę jeszcze zalożyc na inne okazje http://allegro.pl/danvera-sukienka-s...211902518.html[COLOR="Silver"]
Niestety też uważam, że na wesele się raczej nie nadaje. Przejrzyj stronę Danvery, na pewno znajdziesz coś o bardziej eleganckim fasonie. Materiał tych sukienek określiłabym jako średniej grubości dzianinę. Mam granatową sukienkę i nic przez nią nie prześwituje. Rozciąga się bardzo dobrze. Materiał jest dość ciepły, taki jesienno-wiosenny. Prałam sukienkę w pralce i nic się nie stało. Jedynie od torebki czy biżuterii się kulkuje, ale można kulki z łatwością usunąć.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując