Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię MAJ - ubrania,buty,dodatki,kosm etyki,dziecko,facet WARTO ZAJRZEĆ :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-16, 16:44   #1
mandee
amandaniedrich
 
Avatar mandee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 456
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.

MAJ - ubrania,buty,dodatki,kosm etyki,dziecko,facet WARTO ZAJRZEĆ :)




WĄTEK NIEAKTUALNY !!!

NOWY : TUUUUTAAAJ !

ZAPRASZAM NA NOWY - WIĘCEJ CIUSZKÓW,BUTÓW, DODATKÓW... WSZYSTKO NA JEDNEJ STRONIE !







1. Kalosze No name rozmiar 38, ale moim zdaniem 37,5, bo gdyby były 38 to bym sobie je zostawiła (stan bdb, założone pare razy)
2. Żółty ażurowy nietoperz r. uniwersalny (XS-M/L) Idealna na lato, wyrazisty kolor
3. Nowa bluzka Atmosphere M/L kolor ecri, coś jak ekoskórka. Przepraszam, że pognieciona, ale zawieruszyła mi się między ciuszkami, dlatego też cały czas z metką Najchętniej za coś super.
4. Oryginalne spodnie sportowe/fitness Reebok Play r. S (praktycznie nówka, miałam je na sobie raz, ale są mi za ciasne w pasie (pas. 32cm - 37cm) Oddam niełatwo, z wielkim żalem.
5. Oryginalne spodnie sportowe/fitness Adidas r. S ze srebrnymi lampasami. Są mi za ciasne (pas. 34cm-42cm) rzadko noszone, stan dobry.
6.Sportowe oddychające spodnie z różowymi wstawkami r.M (pas 31cm--42cm) oddam łatwo, przez małą wadę, szew na pupie zaczyna pękać, real foto. Poza tym stan jest dobry.
7. BOKSERKI:
-czarna bokserka MODO XS (dł.56cm)
-Turkusowa bokserka z koronką na plecach rozm. uniwersalny (wg.mnie max M/L) (Dł. 63cm, jedyna wada to pęknięcie na szwie)
-Granatowa bokserka z kokardą, RESERVED r.S (dł.62cm, po założeniu wcale nie wygląda na taką szeroką, jak na foto. Wada to rozprucie się szwu na dole)
8.Pomarańczowe czółenka r. 37 (mało noszone, ale minimalne ślady użytkowania widoczne)
9.Intensywnie pomarańczowe sandałki r. 37 (mało noszone, minimalne ślady użytkowania) Są super lekkie!
10.Czarne lakierowane czółenka słupek r. 37 (ślady użytkowania widoczne, brak jednego fleka)

(WYMIENIONE mala_menda) Buty sportowe NIKE air musio, 37,5 - z zewnątrz ślady użytkowania praktycznie niewidoczne, wewnątrz małe przetarcia na pięcie (tylko na coś mega lub inne sportowe r.38, bo mam je wystawione też na allegro)
(WYMIENIONE
mala_menda )Hugo boss perfum ( nie wiem czy to oby napewno oryginał, dostalam w prezencie, ale zapach wydaje mi sie slaby w porownaniu do mojego oryginalnego choco chanel)
(WYMIENIONE confused_women) Lirene BB - multifunkcyjny krem/podkład BB, naturalny kolor, dopasowuje się do cery.
(WYMIENIONE confused_women) Rimmel match. bronzer z drobinkami połyskującymi, kolor jest jasny, mimo że sprawia wrażenie ciemnego. Daje delikatny kolor na policzkach, użyty kilkanaście razy.


PATRZ NIŻEJ - CIUSZKI

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kalosze.jpg
Wyświetleń: 34
Rozmiar:  118,0 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  neitoperz.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  176,4 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  nowa.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  166,4 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  reebok.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  129,5 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  adidas.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  133,6 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  spodnie roz.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  105,9 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bokserki.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  107,0 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  72,0 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  4.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  67,3 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  lakierki.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  54,7 KB
__________________
Amanda Niedrich BLOG

Edytowane przez mandee
Czas edycji: 2014-05-21 o 19:55
mandee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując