Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 06:51   #418
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja maluję się codziennie. Po co mam wyglądać gorzej, jak mogę wyglądać lepiej. Proste.

Dla mnie dobrze ubrana dziewczyna, w żakiecie, a już szczególnie kiedy pracuje z ludźmi, bez makijażu (choćby tuszu do rzęs i podkładu) wygląda na niedokończoną.

Zresztą nie znam nikogo, kto bez makijazu wyglądałby idealnie Mało jest szczęściar z naprawde ładnymi cerami.
A ja uważam, że co kto lubi. Rzadko się mmaluję, bo się źle czuje, nawet w lekkim makijażu. Jak maluję, to bardzo mało, mniej niż niejedna gimnazjalistka hehe, bo tusz d rzęs i błyszczyk. Może kupię krem bb, bo nie używam. Podkładu raczej generalnie nie muszę, cerę właśnie akurat mam ładną- mimo że mam bardzo jasną cerę i kontrastowo bardzo ciemne brązowe włosy, mimo tego moja cera ma ładny koloryt, praktycznie bez przebarwień, bez krost, jasna bardzo, ale raczej ładna, rzadko coś mi wyskakuje, czasem tylko świeci mi cera, bo mieszana i mam widoczne pory i tyle, to krem bb zakryje. Więcej mi raczej nie trzeba

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2014-05-17 o 06:58
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując