Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-17, 21:58   #1605
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Ja tylko w przelocie.
Czytam Wam na bieżąco, ale moja wena jest zerowa, jestem po prostu tak przybita, że wczoraj już nie umiałam udawać twardzielki i się poryczałam tacie chodzi o TŻta (nigdy nie chwal faceta ) ale nie mam nawet sił pisać tu o tym. Poprostu ostatnio się non stop kłócimy, nie umiemy ze sobą rozmawiać, a przez to nie mam ani wsparcia ani pomocy w nim

Aldrin i Agaga ogromne gratulacje!!!
Ja się już nastawiłam psychicznie, że pewnie przed terminem nie urodzę, także muszę jeszcze poczekać na swoją kolej 2 tyg

Zophiee Ty to tylko podsysasz informacje o sobie bo już chyba od 35tc piszesz że już coś się dzieje a pewnie tak samo do terminu dotrwasz
Pisałaś też o badaniach że nie wiesz czy robić jeszcze aktualne itd. A ja tak się zastanawiam - a Twój lekarz nie czuwa nad tym? bo ja w ogóle nie martwię się takimi rzeczami - to mój lekarz jest od trzymania ręki na pulsie kiedy jakie badania powinnam mieć, które muszę powtórzyć itd i moim zdaniem tak powinno być - w końcu oni się znają na rzeczy
Kamilla nawet nie wiedziałam, że wtedy pełnia była, dopiero jak to napisałaś to zrozumiałam czemu ja nie mogłam spać do 3 w nocy!
Prowansja spokojnie z małymi ciuszkami na 56, to nie prawda, że rozmiary 0-3 to dopiero po 3mcach ja zakładałam już po miesiącu! i przy Dominice miałam naprawdę bardzo skromną ilość ubranek na początek - konsekwencją tego było tylko częste pranie (ale Ona dodatkowo jeszcze ulewała więc trzeba było przebierać kilka razy dziennie). Ale naprawdę z r.56 już po 3tyg mi wyrastała
Anteria kompletnie nie interesowałam się takimi sprawami więc mogę tylko pocieszyć, że jesteś pod kontrolą lekarzy i wiedzą, że w każdej chwili może być potrzeba reagowania, także nie martw się tylko spróbuj odstresować i być przygotowaną jakby trzeba było w każdej chwili rozwiązywać ciążę, ale dzidziuś na pewno będzie pod dobrą opieką tam
Berenika moja już łapała różne bakterie, ale takich nie. Salmonella to ewidentnie przez jakieś zakażone jedzenie, grzyby... a goni często z gołą pupą? bo to byle gdzie takie świństwo można złapać. Tak czy siak nie martw się, pamiętaj że wszystko jest do wyleczenia bylebyście odrazu działali

A ja dziś cały dzień w skurczach, nie wiem co tak mnie dziś wzięło do tego w kibelku dziś byłam więcej razy niż za tydzień czasu ale znając siłę bóli porodowych wiem, że to zbyt łagodne narazie a że zaczęłam od wczoraj ładować w siebie wiesiołek dopochwowo to pewnie to jego sprawka! albo wczorajszego wieszania dwóch firan

Pieluchy - piszecie o rozmiarach. Nie pamiętam jak to było przy Dominice, ale teraz zamierzam kupić 2 paczki 72szt Pampersów "1" a jakby miało braknąć no to przecież Rossmann pod nosem także nie spinam się w tym temacie.
Kosmetyki - o emolientach swoje zdanie pisałam, więc tylko uaktualnie, że zamierzam od początku używać Hippa z pompką a smarować balsamem w razie konieczności ale też jeszcze nie kupiłam bo w każdej chwili można podskoczyć po to do Rossmanna
Torba - dalej nie spakowana a za 2dni zaczynam 39tc
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka

Edytowane przez Kakusia
Czas edycji: 2014-05-17 o 22:11
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora