Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-19, 06:14   #1641
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Dzień dobry. Zbieram się zaraz do laboratorium, mam nadzieję, że pozbyłam się tych nieszczęsnych bakterii

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Widzę,że tp masz tylko kilka dni przede mną,więc oby maluszek jeszcze trochę posiedział w brzuchu ale często tak bywa,że kobiety,które zmagają się ze skracajaca szyjka wytrzymują do porodu,albo nawet przenoszą ciążę,więc trzymam kciuki,żeby u Ciebie było podobnie a jak krótka jest Twoja szyjka? I to rwanie w pachwinach to przez szyjkę,czy w jakiś inny sposób odczuwasz jej skracanie?
Na 20 czerwca mam termin z om ale miałam tydzień później owulację, więc termin przesunął się na 27 i mała rośnie wg tego drugiego terminu Moja szyjka w środę miała kilka milimetrów i rozwarcie na palec. Niby lekarka też mnie pocieszała, że miała pacjentki które z takim rozwarciem chodziły miesiąc - dwa ale u mnie to bardzo szybko poszło.
To rwanie zaczęło się kilka dni temu a szyjka mnie kłuje coraz gorzej, takie uczucie jakby ktoś szpilkę wbijał W czwartek mam wizytę, jak będzie gorzej to szpital jak bez zmian mam leżeć w domu.
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora