Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-19, 16:19   #11
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
James ja lakieru używam na wilgotne włosy.Kurcze,żebym wiedziała,że masz szampon i nie chcesz to bym się zgłosiła
No, szkoda. Nie wiedzialam, ze to taki szal. Jakis czas temu zaczelam sie pozbywac swoich szamponow z siarczanami (SLS, SMS itp.). Szkoda mi ich wyrzucac, wiec wlewam do pralki zamiast zelu do prania . Kerastase, profesjonalny L'oreal, Fitomed i mnostwo innych .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Fajny avek
Dziekowac. Podpis tez zmienilam i nawet pingwina usunelam. Za goraco na pingwiny.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja od lat używam takiej pianki:
http://image.ceneo.pl/data/products/...generujaca.jpg
Tak naprawdę to nie jest żadna pianka modelująca czy dodająca objętości, tyko zwykła odżywka, ale ja bardzo często związuje włosy w kucyk i muszę mieć wszystko idealnie "przylizane" i ta pianka wygładza mi wszelkie niesforne kosmyki. Przez to, że jest to odżywka, nie skleja włosów ani ich nie usztywnia. Używam jej na suche włosy, właśnie do wygładzenia.
Dodam, że moich włosów nie obciąża.
Ja mam duzo wichrow. Do tego mam lekkie wlosy, wiec wiatr mi zawsze rozwiewa je, co doprowadza mnie do wscieku.
Kupie pianke jak dotre do Rossmanna .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora