Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-27, 19:02   #699
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Kiara76 Pokaż wiadomość
"niusia", ale ja właśnie stosuję ten, który wskazałaś w linku, wczoraj dodałam recenzję do niego. W aptece występuje w pojedynczym opakowaniu, ale na allegro udało mi się nabyć w opakowaniu promocyjnym (2 sztuki). Ja również przeczytałam o nim same pozytywne opinie i naprawdę nie wiem, dlaczego w moim przypadku nie sprawdził się. Moja negatywna opinia jest odosobniona, wiem, więc może innym pomaga rewelacyjnie? Ja piszę tylko i wyłącznie o moich obserwacjach. Ja w ogóle mam "trudne" ciało : baaardzo jasną karnację, od trzech lat leczę się na trądzik różowaty (bez większych sukcesów) i jeszcze ten cellulit. Mało ćwiczę, jedynie na diecie daję radę wytrzymać, ale moja skóra staje się wtedy galaretowata i strasznie trudno ją uelastycznić. Może na efekty z Galenic powinnam dłużej poczekać?
..jak narazie kupiłam Serum Eveline(czyt.brak kasy, mama - "po wypłacie"), cynamon (potrzebny do pilingu kawowego) i folię spożywczą żeby później owinąć udka..wytaczam ciężką artylerie przeciwko cellulitowi już nie mogę się doczekać wieczoru..już sobie to wyobrażam..codziennie do końca życia (podobno cellulitu nie da się nigdy całkowicie wyleczyć) będę smarowała się kawą z cynamonem i chodziła spać owinięta folią
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując