Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co mogę zmienić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-24, 14:06   #13
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Co mogę zmienić?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz w miarę współpracować, to szybko uda się wprowadzić zmiany.
Najpierw dodaj dobrej jakości zdjęcie twarzy, tak aby było widać, szczegóły (np dobrze widoczne brwi)

Na początek ogarnij brwi (dodaj fote, to zrobie Ci w PS ich korektę , tak, ze sama nawet sobie z nimi poradzisz)
Włosy - nie wiem czy nie wymagają jednak lekkiego skrócenia, oceń sama czy końcówki wyglądają estetycznie. Nie ma sensu za wszelką cenę zapuszczać włosów, jeśli nie wszystko idzie po naszej myśli.
Coś bym tam jednak pokombinowała z tymi włosami, może cięcie na warstwy, albo zupelnie proste, ale do linii biustu.?

Zęby to sprawa bardziej dobrego dentysty i pieniędzy, bo sposobów na wybielenie wynerwionego zęba jest kilka. Można albo zrobić licówkę, albo go posmarować chyba takim lakierem. Do końca nie wiem, ale jest pare opcji.

To co bym zmieniła to styl ubierania się. Nic nie piszesz jak ubierasz się na co dzień, więc wnioskuję po zdjęciach.
Moja rada jest taka aby unikać właśnie kolorów nijakich, szaroburych i gaszących urode.
A więc unikaj: ciemnych brązów, zgniłej ciemnej zieleni, częstego noszenia szarości (w przypadku tkanin niskiej jakości). Generalnie kolorów, które zlewają się z kolorem twarzy, włosów i zamiast podbijać Twoją kolorystykę to ja tłumią.
Postawiłabym na bardziej wyraziste kolory:
granatowy
ciemno niebieski, morski,
zgaszona ciepla czerwień,
łososiowy,
czerń,
zieleń, ale jasna wyrazista.

Masz super figurę, korzystaj z tego!
Dziękuję za rady końcówki włosów mam ładne, nic się z nimi nie dzieje i dlatego nie chciałabym ich koniecznie obcinać.
Jeśli chodzi o stroje to nie mogę się przełamać do takich bardziej wyrazistych kolorów. Wydaje mi się, że źle w nich wyglądam.
Dodaje również zdjęcie, na dziś lepszej jakości mieć już nie będę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1779a.jpg (68,6 KB, 394 załadowań)
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując