Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-29, 07:44   #1293
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie co jest w tym serum dobrego,bo sklad szczegolnie na poczatku nie wydaje mi sie przyjazny(ale nie znam sie na tym kompletnie).Jednak działa na mnie doskonale,jednak mam zagadke bo ostatnio cos mnie zapycha- wiec tropie co to moze byc...(poza tym szukam argumentu aby przestac kupowac Kanebo, bo zbankrutuje

Sensai silky puryfing Pore Clarifying Essence
Glycerin,Water,Diclycerin ,Dipropylene Glycol,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,alcohol,Polysorbate 20,Sucrose Laurate,Butylene Glycol,Ethyl Glucoside,Fragrance,Hydro lized Silk,Ethylhexyl Methoxycinnamate,Panax Ginseng Root Extract,Protease Dextran,Thymus Vulgaris Extr,BHT,Sodium Benzoate,Ethylparaben,But ylparaben

Bardzo dziekuje za pomoc
Evee, Wygląda na bardzo treściwe - nie dziwię się ,że zaczęło Cię zapychać, to bogactwo gliceryny Oprócz gliceryny, masz tu jeszcze inne emolinety, a dopiero za połowa składu jedwab, wciąg z żeńszenia i z tymianku. Obawiam się,że w większości płacisz za glicerynę [z pewnością dobrze usuwa make-up]

Cytat:
Napisane przez krokodyl1313 Pokaż wiadomość
Blagam co sadzicie o skladzie tego zmywacza .Naprawde juz nie wiem czego mam uzywac do mycia twarzy prawie wszystko mnie uczula .Prosze o odpowiedz.Z gory dziekuje. ENVIRON- Cleansing Cream.
Aqua , Caprylic/Capric Triglyceride , Hydrogenated Palm Oil , Stearic Acid , Polysorbate 40 , Glyceryl Stearate , PEG-100 Stearate , Lauryl Betaine , Panthenol , Dimethicone , Triethanolamine , Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer , Disodium EDTA.
Nie wiem jaką masz skórę, Krokodylu. Jeśli suchą, wrażliwą, podatną na podrażnienia - zmywacz powinien być odpowiedni dla twojej cery. Ma sporo emolientów, nie będzie podrażniać skóry przy usuwaniu makijażu. Jeśli Twoja skóra jest tłusta, to może Cie pozapychać - trójglicerydy.

Nie ma tu ani jednego składnika, który wygląda na potencjalny alergen. Nie powinien uczulać.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Czy ten toner jest cos wart?Czy rzeczywiscie bedzie nawilzal i wygladzal?Kupilam opakowanie probkowe-na razie uzylam kilka razy-podraznienia brak-chociaz obawiam sie o ten Ylang Ylang.Ostatnio doprowadzilam swoja cere do stanu nawet dobrego(uzywam tylko filtra,pelingu raz na tydzien i lagodnego zelu do zmywania twarzy)i nie chce tego zepsuc.
dzieki

Zia Natural Skincare Sea Tonic Rosewater and Aloe Toner

Deionized Water, Floral Water of Rose, Bladderwrack Extract (Seaweed), Aloe Vera Gel, Glycerin, Panthenol, Phospholipids, Essential Oils Of Ylang Ylang And Cypress, Polysorbate 20, Sodium Hydroxymethylglycinate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Citrate

Nawilżał będzie Wygładzał może i też - dzięki wodzie różanej i ekstraktowi z wodorostów oraz fosfolipidom. W składzie nie ma nic podejrzanego: woda, woda różana, wodorosty, aloes, gliceryna, pantenol, fosfolipidy, olej z ylang ylang i cyprysu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora