Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-30, 10:14   #694
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Znow oddzywa się bezsennosc jest 2 w nocy a ja skoczylam wlasnie wieszac pranie i ide Was nadrabiac
skąd ja to znam zawsze tak miałam, tylko teraz sie troche zmienilo bo mamy szczeniaka w domu, więc wstawanie co chwile do niego + o 6 rano spacerowanie z nim daje sie we znaki, ok 24 już padam na pysk

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość

Żeby garnitur wyglądał jak pogrzebowy to trzeba by założyć czarną koszulę. A czarny garnitur jest po prostu elegancki. Mój TŻ ma czarny garnitur i nie będzie wyglądał jak "smutny pan z zakładu pogrzebowego" bo z całą pewnością będzie uśmiechnięty tego dnia.
Jeśli Twój "przystojniak" będzie smutnym motorniczym to współczuję
o to to to
mi sie zadne garnitury nie podobaja tak jak czarne mega eleganckie

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy się umawiać na fryzurę próbną? Ślub za 4 miesiące, koleżanka, która jest fryzjerką uczesze mnie w czerwcu jakoś żeby to zobaczyć jak wyjdzie, a w salonie fryzjerskim myśle, że jakoś pare tygodni przed (3-4 tygodnie) chyba wystarczy na próbną... Czy później?
ja tydzień wczesniej, mam nadzieje że będzie ok

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
dodatkowo muszę się pochwalić - od poniedziałku zaczynam pracę - 2 miesiące na zlecenie w Urzędzie Skarbowym więcej szczegółów poznam w poniedziałek rano cieszę się jak dziecko
gratuluję
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2014-05-30 o 10:15
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora