Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-30, 16:18   #1792
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A jaki w nawilżaniu jest ten filtr matujący?
Dla mnie jest bardzo komfortowy w noszeniu, nie przesusza, ale też jest dość lekki - kremu nie zastąpi, ale z czymś pod spodem powinien być dobry
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja ciągle używam barwiącego SVR i jestem z niego bardzo zadowolona, bo jest idealny na codzień do pracy, no ale do opalania raczej wolałabym coś co zwyczajnie bieli Chociaż i tak nie wiem co będzie, bo po sobotnim felernym opalaniu nie dość, że mi przybrązowiło twarz to jeszcze odkąd zaczęły się upalne dni wysypało mnie podskórnymi gulami. Znów się boję czy to nie nawrót mojego trądziku, bo w zeszłym roku zaczęło się to podobnie i wychodziły mi gule w tych samych miejscach Póki co smaruję się maścią łagodzącą do cery naczynkowej i zażywam cynk.
Ja byłam w kwietniu u dermatologa i dostałam żel, którego stosowałam w gimnazjum - i wcale nie podoba mi się to, że moja skóra pod tym względem nie chce dojrzeć Na razie wstrzymam się z nim do jesieni, bo raz że trzeba uważać na słońce, a dwa boję się "leczniczego" wysypu, który może nastąpić

W Superpharm od dziś do niedzieli promocja -50% na Dermedic, SVR i Eucerin (i -30% na wszystkie balsamy, żele, peelingi) macie może jakiś produkt SVR warty polecenia?
http://www.superpharm.pl/strona/extr...w-super-pharm/
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując