Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-02, 07:41   #1803
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej!

w końcu i ja się pojawiam (z duszą na ramieniu, żeby mi się laptop w trakcie pisania nie wyłączył) Próbowałam kilka razy pisać, ale komputer płata mi takie figle, że głowa mała, a mam zawsze bardzo mało czasu na takie rzeczy jak internet Helenka rośnie jak na drożdżach, wczoraj oglądaliśmy zdjęcia i trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno była taka maleńka Mimo braku czasu dla siebie i tego, że przez ostatnie pół roku nie przespałam ani jednej całej nocy, to jestem niesamowicie szczęśliwa Jak mi ktoś kiedyś mówił takie rzeczy to nie wierzyłam, teraz sama wiem jak to jest

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Isa, fajnie, że napisałaś o tych nowościach Elseve - dzięki temu kupiłam szampon i eliksir z nadzieją, że będą tak dobre jak kiedyś L'Orealowe Solar Sublime
O, muszę sprawdzić, czy u mnie gdzieś zostały. A były maski z tej serii?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Mi ostatnio przybyły rajstopy w sprayu SH, bo mam nogi białe jak u córki młynarza mam ochotę na St.Tropez Instant Tan, który też daje taką zmywalną opaleniznę, ale najpierw spróbuję z tymi rajstopami
Takie balsamy ma chyba też Eris pod nazwą BB - też mnie kusi, żeby coś takiego spróbować, bo za tydzień idziemy na wesele, a moje nogi pewnie bielsze niż Twoje Chociaż może będzie zimno, to zwykłe rajstopy wystarczą
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Weekend spędziłam w Warszawie na targach książki
Zazdroszczę targów! Sama chciałam się wybrać, ale z wózkiem pewnie byłoby trudno, a poza tym nie miałam w końcu czasu
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Duszę świeży szpinak na maśle, kroję i mieszam z serem biały. Doprawiam, daję trochę śmietany i gotowe
Też uwielbiam szpinak z czosnkiem! A świeży dodajemy jeszcze do jogurtowych koktajli: np. z truskawkami i bananem W takiej mieszance prawie nie czuć szpinaku a jaka dawka żelaza Oczywiście wtedy bez czosnku


Reety, ostatnio nie tylko zaniedbałam wątek ale i kosmetyki Lakiery stoją odłogiem, mam pomalowane tylko paznokcie u stóp, ale u rąk od miesięcy nie mogę sobie poradzić z łamiącymi się paznokciami u kciuków, więc ich nie maluję... Poza tym muszę się w końcu wybrać do fryzjera, bo jak tak dalej pójdzie będę miała włosy do pasa (no, trochę im brakuje, ale i tak są stanowczo za długie) Nina, Ty kiedyś chyba pisałaś o jakimś super fryzjerze, mogłabyś dać namiar?
Balsamem smarowałam się tylko w te upały, a teraz znów mi się nie chce
A z ubraniami to już w ogóle tragedia - kupuję znacznie za dużo... ubranek dziecięcych, bo są takie urocze - w rezultacie szafa Helenki się nie domyka, a ja nie mam nic nowego Muszę coś z tym zrobić w końcu...

Za to zrobiliśmy sobie z TŻtem krótki wyjazd nad morze - akurat przy załamaniu pogody Na szczęście nie padało, tylko wiało. Ludzi prawie nie było, puste plaże - niesamowicie mi się tak podoba. Naładowaliśmy akumulatory i teraz mogę czekać na lato

I wpadłam w nową manię - tym razem storczykową - przeczytałam większość polskiego internetu na ich temat (plusy nocnych karmień), kupiłam dwa nowe (tylko dwa, hamuje mnie rozsądek TŻa) i jak jadę gdzieś do rodziny to oglądam ich parapety

Dobra, kończę, muszę się ogarnąć jakoś
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując