Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 12:38   #1808
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja testowałam z próbek jakiś LRP lekki matujący w stylu "dry touch" ale dla mnie efekt był typowo wysuszający, Vichy przypuszczam, że jest dokładnie taki sam, więc nawet nie szukam próbek i odlewek do testów.
Spróbuj Vichy koniecznie Ja w zeszłym roku na wakacje kupiłam LRP Dry Touch i to był dramat - bardzo tępy, bardzo biały (poza plażą wstyd się pokazać światu ), lekko szczypał skórę na słońcu - jedynie bardzo dobrze chronił, ale komfort stosowania prawie zerowy
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja szpinak jadam właściwie tylko w połączeniu z czymś jajecznym (omlety, naleśniki), ewentualnie wymieszany z ryżem. Natomiast nigdy nie łączyłam go z czosnkiem, bo nie znoszę czosnku, chociaż właściwie w każdym przepisie ten składnik się pojawia jako obowiązkowy dodatek do szpinaku
To jest świetne danie ze szpinakiem (co prawda nie dominuje, ale czuć jego obecność) http://wolnoscsmakowania.blogspot.co...-piccante.html
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej!

w końcu i ja się pojawiam (z duszą na ramieniu, żeby mi się laptop w trakcie pisania nie wyłączył) Próbowałam kilka razy pisać, ale komputer płata mi takie figle, że głowa mała, a mam zawsze bardzo mało czasu na takie rzeczy jak internet Helenka rośnie jak na drożdżach, wczoraj oglądaliśmy zdjęcia i trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno była taka maleńka Mimo braku czasu dla siebie i tego, że przez ostatnie pół roku nie przespałam ani jednej całej nocy, to jestem niesamowicie szczęśliwa Jak mi ktoś kiedyś mówił takie rzeczy to nie wierzyłam, teraz sama wiem jak to jest
Kochanie! To świetnie, że Helenka się tak ładnie rozwija żeby jeszcze dała Ci pospać
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
O, muszę sprawdzić, czy u mnie gdzieś zostały. A były maski z tej serii?
U mnie w sobotę było jeszcze wszystko do dostania, maski też
mi z kolei chodzi jeszcze po głowie ta odżywka w sprayu, też widziałam w Biedronce
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Takie balsamy ma chyba też Eris pod nazwą BB - też mnie kusi, żeby coś takiego spróbować, bo za tydzień idziemy na wesele, a moje nogi pewnie bielsze niż Twoje Chociaż może będzie zimno, to zwykłe rajstopy wystarczą
Oo, nie słyszałam o nim, zaraz poszukam, bo brzmi fajnie
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też uwielbiam szpinak z czosnkiem! A świeży dodajemy jeszcze do jogurtowych koktajli: np. z truskawkami i bananem W takiej mieszance prawie nie czuć szpinaku a jaka dawka żelaza Oczywiście wtedy bez czosnku
Nie wpadłabym na takie połączenie, dobrze, że napisałaś, będzie do wypróbowania

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Reety, ostatnio nie tylko zaniedbałam wątek ale i kosmetyki Lakiery stoją odłogiem, mam pomalowane tylko paznokcie u stóp, ale u rąk od miesięcy nie mogę sobie poradzić z łamiącymi się paznokciami u kciuków, więc ich nie maluję... Poza tym muszę się w końcu wybrać do fryzjera, bo jak tak dalej pójdzie będę miała włosy do pasa (no, trochę im brakuje, ale i tak są stanowczo za długie) Nina, Ty kiedyś chyba pisałaś o jakimś super fryzjerze, mogłabyś dać namiar?
Konrad z InHarmony http://www.inharmony.pl/
https://www.facebook.com/pages/Salon...16297951759943
Też muszę się wybrać, odkładam i odkładam tę wizytę, ale teraz czeka mnie zdjęcie do dyplomu i trzeba jakoś wyglądać
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I wpadłam w nową manię - tym razem storczykową - przeczytałam większość polskiego internetu na ich temat (plusy nocnych karmień), kupiłam dwa nowe (tylko dwa, hamuje mnie rozsądek TŻa) i jak jadę gdzieś do rodziny to oglądam ich parapety
Aaale super uwielbiam storczyki, ale u mnie coś nie kwitną - nie wiemm, co robię nie tak.. Chyba, że nie odpowiada im mniejsze nasłonecznienie, bo nie stoją na parapecie
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hej, ja znów się nie odzywałam przez ostatnie dni i teraz też tylko wpadłam na moment, ale taki mam nastrój, że w ogóle nie mam na nic ochoty Nic poważnego, mam nadzieję, że niedługo się wszystko ułoży.
Trzymam kciuki, żeby wszystko szybko znów było dobrze
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując