Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 10:51   #628
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Uważajcie na Superapteka.pl !!

Nie wiem jak jest przy wysyłce paczki, wtedy chyba nie oszukują, ale kto ich tam wie.
Ale ja zamawiałam u nich leki i kremy, po czym trzeba było pójść do tej apteki po odbiór (dać recepty). Zakupy przez internet były zrobione na ok 350zł (mieliśmy nawet wydruk potwierdzenia na tę kwotę), a przy odbiorze osobistym, nie wiadomo czemu farmaceutka zaczęła wbijać w kasie ceny zwykłe, aptekowe (mimo pokazania wydruku zamówienia z internetu)!! czyli na każdy produkt + 2-4zł. Po czym wyszło jej ponad 400zł . Mój tata po zrobieniu awantury uzyskał ceny które widnieją na Superapteka.pl a nie takie jak w normalnej aptece. Farmaceutka była oburzona i niemiła.
Moim zdaniem przy odbiorze osobistym, oni oszukują tak każdego zwykle ludzie robią za zakupy ok 30zł, to pewnie przy odbiorze nie zauważą że wychodzi wtedy więcej o 2-5zł. eh
Takie postępowanie jest nieuczciwe, ktoś inny mógłby nie zauważyć różnicy, jednak przy zakupach przy tej cenie różnica jest widoczna.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując