Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-05, 09:07   #326
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
Gratulacje. Ja tez będę startować z konkursem-nagrody będą fajne bo sponsor mi się trafił rewelacyjny , ale to chyba na fb zorganizuje Ja ostatnio to sporo propozycji współprac dostaje -fakt że jakieś 95% odrzucam. Tak się zastanawiam czy tak ciężko jest przejrzeć o czym piszę???ze nie recenzuje próbek, że robię recenzuje a nie pieje z zachwytu Chyba jakiś krok po kroku muszę stworzyć dla mniej rozgarniętych firm. Aha..i pierwszy raz od dawna kasuje spora część komentarzy -niestety po tym jak mój blog wylądował na głównej na onecie spamerzy się uwzieli. Linki do cudooooownych suplementów, gier w których można wygrać i milion....masakra. Niektórzy dodają ten sam komentarz 20 razy!
Nawet jak zrobisz krok po kroku to i tak będą pisać, tacy ludzie tak samo jak zgłoszenia do spotkania.... dobrze, że dodałam punkt o czytaniu ze zrozumieniem

Mi co chwilę dodają jakieś linki pod postem "mam czerwone włosy - palette deluxe" ale blogger sam dodaje je do spamu, no ale nawet 10 dziennie przychodzi whyyyyyy
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora