Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-06, 17:19   #2959
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie mnie bo mnie zaraz szlak jadny trafi. Narobiłam się dziś jak osioł żeby łóżeczko do wysprzątanego pokoju już wstawić. I co ??? szwagier jeszcze nie powyciągał ich rzeczy z łóżeczka bo ... Czasu nie miał No i dzwonił do mego małża że dzisiaj nie zabierze
No cholera jasna w ubiegły weekend się umawiali i on przez caluśki tydzień czasu nie miał. A tam w środku tylko pościel wsadzona jest.
Aż mnie głowa z nerwów rozbolała. A małż ma na to wy....... Dla niego to nie problem przecież
Wiedziałam że ak będzie
Beata na Twoim miejscu po takich akcjach zamówiłabym łóżeczko przez internet nie oglądając się na nikogo - zobacz np takie: http://allegro.pl/ikea-lozeczko-dzie...226397709.html koszt nie jest ogromny a nam się świetnie sprawdziło przy pierwszym, syn teraz też z niego będzie korzystał. Nie denerwuj się, bo nerwy nic nie pomogą tylko weź sprawy w swoje ręce


dziewczyny które GBSa miały jakiegokolwiek pozytywnego - wczoraj w szpitalu dowiedziałam się, że nawet jak mam wynik "wyhodowano nieliczne" to MUSZĘ dostać antybiotyk - jak jest to świństwo to jest i się nie dyskutuje czy jedna pałeczka czy miliony a nie lekarze ginekolodzy kombinują, że jest mała ilość to nie trzeba itp itd - ja tak zostałam poinformowana przez swoją lekarkę, a tu proszę czego się dowiedzieć można.
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora