Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Straszny Wątek ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-01, 12:19   #1792
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Nie z tego świata, czyli spotkanie z nieznanym

Czy miałyście kiedyś jakąś przygodę z nieznanym (ufo, duchy itp)? Albo czy dajecie wiarę takim nadprzyrodzonym rzeczom? Lub czy znacie jakieś historie na ten temat? Ja miałam kilka takich przypadków. Pamiętam że to było w wigilię Bożego Narodzenia. Po kolacji poszłam do łazienki (bodajże się umyć - nieważne). Dodam że mieszkałam wtedy na wsi. No więc jak byłam w tej łazience (a była godzina 18:30) usłyszałam jak coś strasznie wali w okno. W pierwszej chwili myślałam że to kolędnicy i wściekłam się że jeszcze człowiek nie zawiązał sadełka po kolacji a tu już chodzą po domach i oczekują kasy za fałszowanie kolęd. Ale nic, stoję w tej łazience. Stukot zaczął się uciszać i w końcu znikł. Powiedziałam o tym rodzicom ale wtedy jakoś olali to. Nazajutrz jednak tato poszedł pod okno i sprawdził kto to był. Okazało się że nie ma śladów butów, wogóle żadnych śladów ponieważ wszystko co widać by było na śniegu. Przez dzień jednak zdążyliśmy jakoś zapomnieć o sprawie gdy by nie siostra która przyjechała do nas w dugi dzień świąt z rodziną. I opowiada, że po kolacji o godz. 18:30 usłyszała stukanie w okno. I też nie było śladów na śniegu ani nic. A najlepsze jest to, że nikt inny nie słyszał tego pukania w okno tylko my. Do dzis nie wiem co to było.
Mam jeszcze kilka takich zdarzeń ale nie wszystko na raz

Piszcie!
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora