Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pasta cukrowa
Wątek: Pasta cukrowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-28, 12:18   #52
popieler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pasta cukrowa

Piszę więc krok po kroku
Wziełam sobie garnuszek , wlałam tam niepełną szkl. wody ok 200ml, do tego wcisnełam sok z 1/2 cytryny i wsypałam pół szkl. cukru - wszystko odrazu, podpaliłam i na małym ogniu wszystko sie rozpuściło, a potem zaczęło się gotować, długo nic się z tym nie działo prócz rozpuszczenia cukru,ale byłam cierpliwa i co chwilę mieszałam, zajęłó mi to ok 30 minut, dużow wody wyparowało i jak mieszałam to najpierw było białe ale zaczynało się lepić, zobaczyłam że jak wyciagam łyżkę to to zastyga na niej, pogotowałam jeszcze chwilę, aż w końcu zaczęło brązowieć i jak było lekko brązowe, zdjęłam z ognia i odstawiłam do ostudzenia. Zaczęło gęstnieć. Jak było lekko ciepłe - brązowe i przeźroczyste to wzięłam trochę do ręki ciągło się ,a ja szybko w palcach zaczełam ugniatać po 1- 2 minutach jak pisałam wyżej zaczęło się kleić i zmieniło kolor na mętno - żółty. Wtedy przykładałm po maleńkim kawałeczku i pod włos rwałam.Wszystko wychodziło.Tak robiłam bikini. Reszta pasty mi stwardniała na kamień, to ja wczoraj podgrzałam suszarką tak tylko by dało się troszkę wyciągnąc i zrobiłam tak jak pisała Apprill, posmarowałam nogi talkiem, i nakładałm tym razem pod włoś a zdzierałam z włosem, było jeszcze lepeij!! Nigdy nie miałam tak gładkich nóg!!!
Powodzenia dziewczyny!!Kolezanka robiła z tych proporcji i tez jej wyszlo.probujcie!
popieler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując