Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-02, 09:42   #1909
annula
Raczkowanie
 
Avatar annula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 182
GG do annula
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

szmidtka gratuluje coreczki!! i wspanialej figury

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny od jakiegos czasu codziennie rano bola mnie plecy-takie dziwne uczucie-jakby pluca nie miescily mi sie w srodku- zauwazylam ze czesto spie na wznak-wiem, wiem powinno sie spac na lewym boku-ale co ja na to poradze tak mi widocznie wygodniej przez sen -no i ten bol pojawia sie chyba od spania na tych nieszczesnych plecach- maly mi chyba na cos przyciska?w ciagu dnia wszystko mija
hmm, ja spie od zawsze na boku wiec nie wiem co by bylo gdybym spala na plecach, natomiast wiem, ze sie nie powinno spac na plecach bo tamtedy biegnie glowna zyla obwodowa i maly na nia naciska - byc moze objawia sie to tego typu bolem wlasnie...

ja problemow ze snem nie mam za bardzo - moze temu ze bardzo pozno sie klade - kolo 12 - 1 a wstaje o 7.30... na siku tez cale szczescie nie wstaje w nocy. No - wyjatkowo w ostatni weekend - spalismy pod namiotem bo pojechalismy sobie nad jezioro i oczywiscie w srodku nocy musialam sie wygrzebac z cieplego spiworka i leciec do wc....

nasz maluszek tez sie slabiutko ruszal ostatnimi dniami i troche sie zmartwilam juz, no ale dzis zaczyna harce od rana - on ewidentnie nie lubi jak ja siedze w pracy przed kompem! tylko ostatnio upodobal sobie kopanie w pecherz niestety...

ja siary nie mam ani sladu... nie wiem czy powinnam sie tym martwic? bo jednak chcialabym karmic naturalnie...
annula jest offline Zgłoś do moderatora