Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba INEBRYA ^.^
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-14, 21:31   #100
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Farba INEBRYA ^.^

Cytat:
Napisane przez weganka711 Pokaż wiadomość
odcienie rozjaśnijace z Inebrya wychodzą bardzo jasne , 12/8 wyjdzie zolty, pomieszlabym 11/1 z 11/2 pol na pol
12/8 wychodzi nie tyle żółty, ile słoneczny, choć fakt, że kurczakiem może być zagrożony odrost. Pomysł z domieszaniem do tego odcienia 11/2 jest bardzo dobry. Sama tak robiłam. O, pardon, nie doczytałam - ty proponujesz zmieszać z popielem. Wyjdzie bardzo zimno i szarawo, bo 11/2 właśnie taki dymny, szarawy jest. Z popielem może się to podwoić. Ja bym zmieszała 11/2 z 12/8. Wypłukuje się po trzech myciach na śliczny, superperłowy blond.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aneeczkaaaaa Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn używających kolorów rozjaśniających. Czy mieszanka kolorów 12/8 i 11/2 ochłodziła by mi złoto żółtawe włosy? Czy mocno rozjaśnia ta farba?
Możesz być pewna, że ochłodzi jeśli zmieszasz je pół na pół. Te farby mocno rozjaśniają, nie potrzebują żadnego wzmacniacza.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2014-06-14 o 21:30
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując