Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-05-30, 17:32   #13
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: czarne włosy - pomocy!!

Dawno temu przezylam dokladnie to samo co ty, z dokladnie tym samym odcieniem farby i na dodatek tej samej firmy [img]icons/icon10.gif[/img]

Wlosy po farbowaniu byly czarne, po prostu czarne, przynajmniej tak mi sie wtedy wydawalo. Pamietam ze nastepnego dnia nie poszalm do szkoly [img]icons/icon9.gif[/img] Postanowilma ze odczekam jakis czas i pomysle co z tym z robic. Rowniez zastanwialam sie nad dekolotyzacja, ale teraz dziekuje bogu, ze sie nie zdecydowalam. Po paru dniach mycia wlosow, kolor spral sie i wygladalo to juz calkiem znosnie. Po okolo dwoch tygodniach kolor byl juz dokladnie taki sam jak moj naturalny odnien wlosow. Od tego czasu mocno sie zrazilam. Moim zdaniem powinnas poczekac te kilka dni, zobaczysz z kazda myciem bedzie lepiej. A jesli naprawde nie mozesz na siebie patrzec to udaj sie do fryzjera. A juz na pewno nie uzywaj wiecej farby Palett, to najgorszy produkt jaki jestem w stanie sobie wyobrazic. Z tego co wiem nie wolno teraz nakladac na taki kolor zadnych blondow, bo efekt moze byc zielony. Zycze ci powodzenia [img]icons/1glaszcze.gif[/img]
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora