Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 17:22   #2352
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Witam
U nas w koncu fajny dzionek. Wczoraj jeszcze mielismy poszczepienna marude i nie bylam w stanie nic zrobic, nawet tu zajrzec... A dzis umowilam sie na spacer z kolezanka z porodowki. Spacerek wyszedl super, Amelka byla rekordowo dlugo na dworze, zaliczylysmy wspolne karmienie, poplotkowalysmy i w wozeczku mialam aniolka a troche sie balam, ze po pol godzinie do domu...

A i przez ostatnie 3 dni Amelka ciagle wisiala na cycu... Skutek: prawa piers mialam tak obrzmiala, ze 2 razy pod rzad karmilam z niej Amelke i dalej byla przepelniona zaraz po 2 razie sciagnelam z niej 90 ml! Potem z drugiej jeszcze 50 ml, zamrozilam i mam na awaryjny posilek jakbym musiala z kims zostawic mala

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Monija, Karlain, Simka gratulacje

My już po chrzcinach
Maja przespała całą msze i chrzest. Potem na sali zjadła i spała nadal. Obudziła się po 19 zjadła - potem sesja amatorska z rodziną i już jechałam do domu bo dzieci się marudne do spania zrobiły. '
Ogólnie dzień minął bardzo przyjemnie
Super, ze chrzciny udane!






Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Nikii super ze sie wszystko udalo a powiedzcie mi co na zatwardzenie najlepsze dla takiego maluszka dopajam herbatka z rumianku ale na razie takie malenkie wychodza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rumianek kiedys pomogl Amelce. Sama wypila ze 2,3 lyki, a ja za to pare litrow i posalam przez cyca





Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Hej my wlasnie po karmieniu i przewijaniu na spiocha, Mala nawet nie zakwilila. Dzis obchodzimy 2 rocznice slubu, a nawet nie ma czasu swietowac ;-)

Rodzice mi rano Mlodej przypilnuja a ja skocze w pare miejsc pozalatwiac sprawy. Dowiem sie co i jak z tym becikowym, dostarcze pesel Malej do przychodni, kupie termometr bezdotykowy. I bedzie blizej do meza urlopu tacierzynskiego ;-)
Gratuluje rocznicy!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora