Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 20:12   #2266
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

z nowym sezonem znowu zaczynam filtrowanie. przez zimę trochę zaniedbałam, a to głównie przez t0, że nigdzie nie mogłam kupić Vichy Capital Solei matującego. Próbowałam z matującą Ziają - ale dla mnie porażka. Smalec i ciasto w jednym
Ostatnio wypróbowałam próbkę nowego Antheliosa XL Fluid (bezbarwny) i jest mega super! zakochałam się od pierwszego użycia, ale niestety cena nie dla mnie (78zł w SuperPharm). Wczoraj na promocji kupiłam nową wersję Vichy Capial Solei 50spf wersja matująca - orientujecie się, czy to jest to samo co zeszłoroczna wersja? bo w internecie spotkałam się z różnymi opiniami, a nie mam starego pudełka, żeby porównać skład. po jednym dniu jestem tak samo zadowolona jak w zeszłym roku, więc chyba dużo nie pozmieniali.

mam pytanie o to matowienie - połączenie skrobii z podkładem/minerałami nie robi wam ciasta na twarzy? jaka jest kolejność nakładania filtra, matu (np. skrobi) i pigmentu (podkładu/minerałów) ? sama używam najpierw filtr, na to minerały. czasem nakładam jeszcze puder jadwiga, ale wtedy wyglądam jakbym miała mega maskę. a w ciepłe dni niestety trochę robi mi się ciasto na twarzy...
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora