Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torebki O-bag - miłośniczki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-22, 11:36   #1491
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
silver i stalowa to takie bardziej uniwersalne kolory. Mam szarą chanelke i do wszystkiego ten kolor mi pasuje, tak samo jak czarny czy biały
obag w tych szarych kolorach można nosić prze cały rok, tylko zmieniać rączki

dziewczyny na fotce powyższej z Tusk to jaka obag standard czy mini??

ta bordo też podoba mi sie, właśnie na zimę ale wolałbym taką bordo czerwoną, a tu co wkleiłam taka pod filolet.

morelle tam na stronie it Blu acquato nie twój kolor właśnie?

morelle ja to:
http://www.obag.cz/drzadlo-provaz-natural
Standard ma
Tak moja tylko w rzeczywistości jest dużo jaśniejsza.

Cytat:
Napisane przez Sahrah Pokaż wiadomość
kurcze......szkoda że parę dni wcześniej nie robiłyście wspólnych ja bym chciała skalistą i eko czarne.....kiedy trzeba zapłacić...ja niestety mogę dopiero po 10 czerwca....
Od razu

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Dobra, więc tak. Przy 3 obagach w koszyku przesyłka 25e. Przy dwóch 20e. Sznurki nie robią różnicy bo sprawdzałam.
Jakby było tak:
ennka mini piaskowa
sternik standard czarna plus naturalne sznurki
migotka naturalne sznurki
ja mini biała plus pasek różowy

To wychodzi 25e na 4 os/ 6,25e na osobę za wysyłkę do pl. Bardziej się opłaca niż przy 3 os. Dużej różnicy nie ma - 0,5o centów.
Licząc kurs euro (teraz jest po 4,16) nawet po 4,5 zł, żeby coś zostało na wysyłkę w pl itd. Bo nie wiadomo jaki kurs bank przyjmie, to za wysyłkę z it do pl wychodzi przy 4 os. - 28,13 zł/1 os.
Can mi wysyłała standard obag w pl z opocket i butami, zapłaciłam 15,50 zł. Paczka jest lekka tylko duża. Same sznurki pewnie taniej.

Obag jest po 33 e - licząc kursem wyższym 4,5zł to daje 148,50 zł.
Sznurki długie 18e - licząc kursem wyższym 4,5zł to daje 81 zł.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora