Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 07:31   #1018
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

angy, zapomniałam wcześniej napisać - fajna fura

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Miramej fugę mamy epoksydową z Mapei Kerapoxy

No i szczęka mi opadła do podłogi. Mąż mnie właśnie uświadomił ze nie mamy ani płytek za wanną ani pod. Byliśmy oboje w pracy, jak wróciliśmy to wanna już stała i byłam święcie przekonana ze są tam. No i zobaczył mąż, że nie ma.
No i co zrobić? Nie dzwonili, nie uzgadniali z nami tego, nie pytali jak zrobić. Dla nas to było oczywiste. Teraz już wszystkie płytki mamy położone, skuwać im nie dam, bo nie zniosę dłużej tego remontu już. Wkurzyłam się, no i tyle. Trudno. a no i hydroizolację się raczej daje, u nas nie dali i już. czemu nie pytaj. No dobrze że jutro do pracy jadę i nie będę ich widziała w ogóle bo nerwy by mi puściły.
Mąż to lajtowo do tego podchodzi ( to jego znajomego ta firma remontowa, tak dodam) Nie było tyle lat hydroizolacji to i teraz nie będzie. A mną aż trzęsie.

Aha odnośnie grzejnika, grzałka pasuje do każdego. To jest taki jakby pręt który się wtyka w grzejnik i zakręca. i podłącza do gniazdka. Koszt takiej grzałki ze sterownikiem aby ustawić temperaturę to ok 400 zł.

Co do ogrzewania konkretnie maty grzewczej takiej jak my mamy to nie trzeba kuć posadzki, u nas kuli bo nierówna była i dlatego, a tak to się kładzie normalnie na posadzkę (najpierw się tylko szpachluje czy jakoś tak) i na to klei się płytki i tyle.
A kuje się tylko do tych rurek co się do centralnego podłącza, jeśli ktoś chce takie mieć.

zapasu płytek powinno być jakieś 10-15% min. U nas było tyle gdzieś, ale dużo odpadów było, docinek itd. Naprawdę dużo. a że całe jedno opakowanie pęknięte było więc tym bardziej zabrakło.

to tyle moich żali a teraz

Miramej my nawet nie wiemy co to Rio2, chyba film taki był nie? jakaś papuga mi się kojarzy...
angy fajne autko
gorg leń Ci minął?

gdzie pozostałe dziewczyny, Unholy, Svi, Sylka....


, na pocieszenie napiszę, że jednak większość osób nie kładzie płytek za i pod wanną. Pisałam nawet w tej sprawie maila do Kaldewei (żeby w razie W nie stracić gwarancji na wannę) i odpisali, że każdy sposób jest poprawny i proponowali zdać się na glazurnika.

Wojtusia, a powiedz mi, sterownik do grzałki trzeba kupić osobno? Jak do maty? Znalazłam taką grzałkę: http://www.instalprojekt.com.pl/susz...-modele,4.html i ona kosztuje ok. 250 zł, wygląda nieźle i chyba ma ten sterownik od razu na sobie.

No właśnie tak mi się wydawało, że się nie kuje, a na pewno nie tyle, potem widziałam na yt filmik jak kładą od razu na wylewkę, na to klej, płytki i jest U mnie trzeba się zastanowić, co zrobić z różnicą poziomów, mata + płytki da 2 cm, panele + podkład 1,2

Ja będę miała mało docinek, bo mam płytki 30x90, ale też taki zapas planuję.

Rio2 to film , w Piotrze i Pawle przy zakupach chyba za 30 zł dostaje się paczkę 5 kart. U nas w przedszkolu jakiś szał jest, Kuba ma już 140 tych kart i ciągle się wymienia, nawet pani im daje

Ola pewnie zapracowana, Sylwia jakoś ostatnio nie ma głowy do komputera, do Svi pisałam jakiś czas temu, miała się odezwać, ale obiecanki-cacanki

***
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując