Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-26, 19:43   #2059
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Prośba o ocenę menu

Cytat:
Napisane przez SoyKaKu Pokaż wiadomość
tylko rowerek..
Koktajle piję, bo jem na co dzień mało białka ( tylko tutaj nieco więcej), poza tym są smaczne (sprawdzalam sklad, nie mają cukru czy aspartamu) i zastępują mi ochotę na słodycze..
jest całe mnóstwo źródeł białka, po co ładować w siebie koktajle? osoby, które nie mają dużego zapotrzebowania na B bez większych problemów mogą dostarczyć wystarczających ilości z mięsa, ryb, jaj, strączków czy nabiału. Nawet ci, którzy to zapotrzebowanie z jakiegoś powodu mają duże to często radzą sobie bez szejków.
Popracuj nad jadłospisem, widać u Ciebie właściwie tylko jeden dobrze zbilansowany posiłek (śniadanie)

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ania_1703 Pokaż wiadomość
Moje U
Śniadanie: owsianka na mleku 2% ze słonecznikiem, orzechami pekan, migdałami, lnem mielonym, domową granolą, rodzynkami, bananem i truskawkami;

2 śniadanie: ok 450g truskawek, marchewka, garść migdałów;

Obiad: zupa groszkowa (z groszku, marchewki, ziemniaków + olej rzepakowy), dyniowe pancakesy (zrobione z mąki jaglanej i owsianej - 60g, jajka, łyżki oleju rzepakowego, 50g mleka, rozmrożonej, zblendowanej dyni), gotowany burak.

Podwieczorek: 1/8 arbuza, ok. 200ml kefiru naturalnego, rządek czekolady z orzechami laskowymi.

Kolacja: duszone warzywa (brokuły, kalafior, cukinia, brukselka, dynia) z amarantusem, łyżką oleju rzepakowego w sosie pomidorowym, 1/4 parówki sojowej, połowa awokado;
podobnie jak wczoraj, Twoim jedynym źródłem białka przez cały dzień jest jajko w obiedzie
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora