Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-05, 12:33   #1365
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna za rozszyfrowanie tego składu, a najbardziej chodzi mi o to, czy ten tonik jest łagodny i czy nie zapcha mnie przypadkiem

Oceanic- AA Help- tonik oczyszczający

Skład:
Aqua, Betaine, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Polysorbate 20, Boswellia Serrata Gum, Dipropylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Liquorice) Extract, Panthenol, Allantion, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, DMDM Hydrantoin, Methylparaben, Propylparaben.

Glycyrrhiza Glabra (Liquorice) Extract-wyciag z lukrecji,wplywa kojaco na skore,zmniejsza widocznosc przebarwien
Boswellia Serrata-wyciag z kory drzewa kadzidlowca indyjskiego,dziala sciagajaco,antyspetycznie
Sodium Hyaluronate-hialuronian sodu utrzymuje poziom odpowiedniego nawilzenia

w skrocie podalam najciekasze skladniki,poza tym na plus wychodzi krotki sklad jedynie nie podoba mi sie konserwant(na czerwono-jednak jest na samym koncu wiec mozna przymknac oko chyba ze masz cere wrazliwa to raczej odradzalabym tonik)

Tonik jest lagdony i bedzie dobrze oczyszal cere,gliceryna moze byc komodogenna ale to nie jest pewnik poniewaz musialabys wiedziec co jest dla Ciebie potencjalnym zapychaczem.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora