Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-05, 17:21   #1371
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Mimi1985 Pokaż wiadomość
prosze o analize tego toniku; Uroda, Kwiaty polskie, tonik bezalkoholowy, zastanawiam sie by go kupic, mam wrażliwą cerę
Skład: Aqua, Sorbitol, Panthenol, Allantoin, Althaea Rosea, Trideceth-9, PEG-5 Ethylhexanoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Parfum, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexane Carboxalhdehyde, CI 16255.

i proszę również o rzut okiem na skład tego toniku: Bielenda, Tonik kasztanowy w żelu
Sklad; aqua, glycerin, alcohol, arnika montana, dimethicone, dimethiconol, cyclomethicone, propylene glycol, aesculus hippocastanum, troxerutin, rutin, malpighia punicifalia, hammamelis virginiana, rosa canina, allantoin, algae extrakt, panthenol, glucose, hydraxyethyl urea, lactic acid, silk amino acids, sodium lactate, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, sodium hyaluronate, glycereth-26, triethalonamine, PEG- 40 hydrogenated castrol oil, diazolidinyl urea, disodium edta, methylparaben, propylparaben, parfum, citronellol, geraniol, linalool, Cl 19140, Cl 42090

gdy zużylam polowe opakowania z cerą zaczelo sie dziać coraz gorzej, mialam wrazenie że mnie zapycha, takie male krostki wszedzie, ściągnięta, zaczerwieniona skora i podraznienie
Może zbytnio nie pomogę, ale wypowiem się na temat tego drugiego toniku
Pogrubiłam silikony, które mogą zapychać i podrażnić wrażliwą cerę. Myślę, że od tego Twoja cera zaczęła strajkować. Nie podoba też mi się ten alkohol wysoko w składzie, ale mogę się mylić, bo się na tym kompletnie nie znam
Na analizę pierwszego toniku(i lepszą drugiego) musisz poczekać
Pozdrawiam.
Narek.

Edit. Z moich zapisek wynika, że pantenol też może zapchać...
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2007-07-05 o 17:23 Powód: Dopisek
Narek jest offline Zgłoś do moderatora