Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose - ploty i inne głupoty, a czasem jakieś farbowanie ;) część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-02, 15:56   #1016
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Brązowowłose - ploty i inne głupoty, a czasem jakieś farbowanie ;) część VII



Mam nadzieje że mi pomożecie

Chcę brąz!
Swoje mam takie mysie...
Ale nie wiem jaką farbę wybrac by nie była bardzo ciemna, tylko taka ładna jak kolor mlecznej czekolady. Dosłownie, jak mlecznej czekolady.

Czytam dużo o tym jaką farbę wybrać, wiem że oznaczenia sa określane cyferkami. Pierwsza to ton koloru - od 1 do 10. Jedynka to bardzo ciemny kolor a 10 bardzo jasny. Patrząc na farby i ich oznaczenia, gdzie pierwsza cyferka ma 5 czyli brąz - kolor na opakowaniu wydaje się zbyt ciemny, z koleji 6 - jasny brąż wydaje się zbyt jasna.

Nie wiem też co zrobić z druga cyferką na farbie, bo 0 - czyli naturalne są takie nijakie a za to bezpieczne, a z koleji 3 czyli złoto mają często juz nienaturalna poswiatę, ale by pasowały do moich brązowych oczu....


Patrzyłam na farby palette, bo są nie drogie, a ja potrebuje 2 opakowania, ale tam oznaczenia są juz całkowicie dla mnie nie do odczytania, przez te literki alfabetu na początku zamiast cyferek....

Doradźcie coś

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2014-07-02 o 15:58
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując