Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-07, 19:24   #2591
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Curly, ale włosiska . Boskie Aż ciężko uwierzyć że to po skracaniu... Roszpunka .
Mój też by pewnie najchętniej długie nosił. Boi się podcinania, strzyżenie czy robienia z nimi czegokolwiek innego poza myciem. Trauma. Raz już myślałam, że nam opieka najdzie, albo policję ktoś wezwie. Na śpiocha się go nie da podstrzyc bo się budzi. A jak nie śpi, to NAPRAWDĘ już wszystkiego próbowaliśmy, łącznie z tym że własne kłaki poświęciłam i mi pół grzywy przy samym skalpie wyciął I DALEJ NIC. Więc niestety pętamy go w duży ręcznik kąpielowy, unieruchamiamy i jedziemy maszynką.On drze się zawsze w niebogłosy, ale najgorsze jest co krzyczy: "Tato, mamo! BŁAGAM NIE! Będę grzeczny! Kocham Was! Nie róbcie mi krzywdy! To mnie boli! BOOOLI! BOJE SIĘ! PRZEPRASZAM! BĘDĘ GRZECZNY I KOCHANY!!!" itd. Z boku pewnie jakby się przysłuchać to wątpliwości brak, że dziecko maltretowane .... Psychol no....
u nas był podobny problem i pewnego dnia wpadłam na pomysł żeby z nim iść do fryca, normalnie w szoku byłam jak zobaczyłam że dziecko grzecznie usiadło na fotelu, pan fryzjer wywijał maszynką a ten nawet nie pisnął, na serio od tamtej pory chodzimy z nim do fryzjera , a jak pan fryzjer ma dostać lizaka to pierwszy do ścięcia

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
A to moja córcia.Wczoraj robilismy zdjęcia do paszportu.Wiecie ile się teraz czeka na paszport?
fajna niunia , my teraz na paszport czekaliśmy 10 dni
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując