Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korekcja wzroku!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-29, 14:26   #62
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Thumbs up Dot.: Korekcja wzroku!

Witam!! Musze sie pochwalic jestem juz 4 miesiace po zabiegu laserowym. Wade wzroku mialam bardzo wysoka prawe oko -11D lewe -10,25 ( a mam 26 lat). 2 tyg temu bylam na kolejnej kontroli i WIDZE super!!! Okulary nosilam odkad skonczylam 6 lat, od niedawna z roku na rok mialam jedna dioprie wiecej.... zawsze plakalam wychodzac od okulisty .... Jestem przeciez mloda dziewczyna a takie grube szkla .W Polsce okulisci strasznie mi odradzali zabieg. A poznalam ich juz bardzo wielu. Moj brat rok temu sie zdecydowal na zabieg u p. prof Gierek w Katowicach, wiec i ja zaczelam powazniej sie zastanawiac nad tym.
Mieszkam teraz w USA wiec skrobnelo mnie to troszke po kieszeni ale nie zaluje. Jestem najszczesliwsza osoba pod sloncem!!! Krece glowa do okolo i dalej nie moge uwierzyc ze juz widze bez soczewek!!! Mialam operowane oko metoda PRK ze wzgledu na wysoka wade i cienka rogowke. Ile sie nadenerwowalam na wszystkich badaniach zanim dostalam odpowiedz pozytywna ze moge sie poddac zabiegowi .... Nic sie nie zastanawialm, od razu zapisalam sie na termin. Najgorsze 10 dni w okularach mam za soba (nosilam soczewki kontaktowe, nie wiem czemu w Polsce moj brat az 6 miesiecy musial chodzic bez soczewek). Operowal mnie starszy doktor juz dwa razy wygral konkurs doktora roku w USA, tylko troszke sie stresowalam w dniu zabiegu ) Mam tez nagrany filmik na pamiatke!! Kolejne 3 dni troszke bolalo ale z dnia na dzien wszystko wracalo do normy. Na drugi dzien czytalam juz pierwsze linijki a nie widzialam zadnej litery przed. Kolejna wizyta kontrolna w grudniu.
Namawiam szczerze na ten krok!!! Cud miod i orzeszki!!!
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując