Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejki eteryczne, czyli domowe laboratorium urody dla wybrednych - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-06, 21:19   #478
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Olejki eteryczne, czyli domowe laboratorium urody dla wybrednych :-)

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Rocki, ja nie zamawiam olejków eterycznych przez sieć, bo nie widzę sensu w sprowadzaniu czegoś, co mam w zasięgu ręki. Zresztą w szafce czekają na zużycie wszystkie interesujące mnie olejki (Może założymy wątek o naszych zbiorach mazidlano-olejkowych? Jest taki chomiczy wątek na kosmetyczce, pasjonujący). W moim przypadku trudno mówić o specjalnym "wybieraniu się" po olejki - gdybym któregoś zapragnęła w ilościach hurtowych - mogę go kupić przy codziennych zakupach (produkcji Awicenny).
A gdzie według Ciebie jest największy wybór? Bo nie chce mi sie iść do 5 sklepów, wolałabym załatwić wszystko za 1 razem A potrzebny mi jeszcze jest olejek z kadzidłowca, z drzewka herbacianego, paczulowy, geraniowy i z drzewka różanego


Ponawiam też moje pytanie...

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą... Nie przepadam za olejkiem cytrynowym. Ten zapach kojarzy mi się trochę z... domestosem Czy zamiast niego może byc olejek limetkowy/bergamotkowy/petitgrain? Który z nich najładniej współgra z ylangem, cedrem, sandałowcem, drzewkiem rożanym i tym podobnymi zapachami
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując