Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 14:45   #4246
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Mówisz, że chytry dwa razy traci? Byłam u fryzjera polecanego również przez Ciebie. Już nawet o tym nie pisałam, bo wiem, że bym została tutaj "zjedzona" więc zachowałam, to dla siebie.
Sorry, ale nie wierzę Na pewno nie u Anki, musiałaby być chyba pijana albo bardzo chora, żeby zrobić Ci za ciemny kolor.
Polecałam jeszcze tutaj salon Kessara, też trudno mi uwierzyć żeby Tomek zrobił Ci krzywdę kolorystyczną, bo Michał chyba nie farbuje (a jeśli już to pod okiem Tomka).
Za salon Perfect nie ręczyłam, pisałam, że nie jestem wcale pewna co do zdolności kolorystycznych tych fryzjerek.
Sorry, ale nie wierzę, powtarzam.

Edit: polecałam jeszcze Mateusza i Karolinę z salonu Redox, i biorąc pod uwagę, że oni są bez przerwy, ale to dosłownie w każdy weekend na szkoleniach kolorystycznych, to też trudno mi uwierzyć, że mogli kolor zepsuć.
Cytat:
Napisane przez arszeniks Pokaż wiadomość
byłam w zachwalanym tutaj looxusie i niestety ale rozczarowałam się trochę.. chciałam jaśniejszy kolor a wyszłam praktycznie bez zmian i zostawiając grubo ponad 2 stówki :p cóż szukam dalej
I jak powiedziałaś Ani, że Ci się nie podoba, to co Ci powiedziała?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2014-07-10 o 17:42
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując