Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-07, 13:55   #1398
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez PauLiNeeCzKaaa Pokaż wiadomość
Kochani Mam do Was prośbe napiszcie co myślicie o tym pokładzie, bardzo go lubię i jestem ciekawa jak to jest z jego składem..
Oceanic, AA Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Mineral Oil, Glycerin, Lauryl PEG/PPG-18/ Methicone, Propylene Glycol, Squalane, Shea Butter, Mica, Sodium Chloride, Panthenol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Ascorbyl Palmitate, Retinol
Podklad nie jest zly,sama go uzywlama swojego czasu (tylko ciezko dobrac odcien) i dobrze wywiazywal sie ze swojego dzialania-ma w sobie potencjalne zapychacze ale one wcale nie musza zapychac poniewaz to kwestia indywidualna.Konsysytencj a podkladu jest tresciwa poprzez wysoko umiejscowiony miin,chlorek sodu,ktory jest jednoczesnie zageszczaczem ale moze tez wysuszac.Tylko,ze dla rownowagi mamy tutaj maslo shea i skwalan,pantenol ktore rownowaza to w calosci.
Ma w sobie mike,wiec nie na kazdy rodzaj filtra mozna go nakladac(jezeli uzywasz) w tym przypadku jedynie filtry,ktore oparte sa na Tinosorbach.
Podklad jest dobry dla cer normalnych/mieszanych w kierunku suchej/typowo mieszanych poniewaz cery tluste nie beda z niego zadowolone glownie z efektu rozswietlenia i ciezkiej konsystencji,ktora dodatkowo trzeba zmatowic a dla cer typowo suchych nawilzenie bedzie zbyt male,chyba ze zastosujemy dobry nawilzacz.

Aako,jezeli chodzi o uczelenia/podraznienia to musisz przede wszystkim wiedziec czego unikac lub co moze byc ewentualnym alergenem i nawet apteczne podklady Ci tego nie zagwarantuja
LRP ma swietny podklad dla cery suchej optycznie wygladzajacy ale z drugiej strony podklad AA jaki i w/w przeze mnie LRP najlepiej wyglada na cerach bezproblemowych.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora