Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 14:22   #174
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Wybaczcie, goszczę rodzinę z drugiego końca Polski, a to wymaga dużo czasu, stąd brak mi go, żeby nawet włączyć komputer

Moniu- w Twoim wątku nic nie znalazłam, interesowałaby mnie jedynie błotna maseczka do twarzy, a to trochę za mało, za którąś z tych rzeczy

Iza2007- niestety, odlewki mnie nie interesują W wątku niestety nic nie znalazłam

Króweczko- dzisiaj wieczorem robię rundkę po perfumeriach (goście sobie zażyczyli, dla mnie bomba), to go obwącham, bo nie pamiętam, jak pachie. Ale z tego, co mi świta, to taki trochę mydlany był?

Eldl- rozumiem, że interesują Cię oba balsamy? Pomyślę nad D&G, bo połowa miasta nimi pachnie i się waham

Iwcia74- spodobał mi się tylko puder La Prairie..

Mektarynko- jestem chętna tylko na tę żółtą maskę, bo włosów nie farbuję. Poza tym maseczkę błotną do twarzy, ale to trochę za mało. Może masz coś jeszcze poza wątkiem?

Rocki- jestem chętna na wymianę Tylko nie pamiętam, co za to chciałam A nie mam w tej chwili czasu na powrót do poprzednich postów. Jak goście pójdą spać to wtedy
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując