Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-12, 12:40   #952
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Tak - dziękuję za rady w temacie rozmiarów
Wszystko ok, jeszcze muszę je tylko na spacer wyprowadzić i mam nadzieję, że będą wygodne

---------- Dopisano o 06:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------



dzięki - ja jeszcze czekam na walizkę i też mocno zaszalałam, ale żyje się raz a później się tylko straszy ... kupuj Campana
Mam inne zobowiązania finansowe
Cytat:
Napisane przez 98agnyk Pokaż wiadomość
Nie powinnam ale w ramach zbliżających się imienin... kupiłam sobie fitasy złote na answear wyszły 150,20zł .Wybrałam 38 Przydadzą mi się na zmianę na wesele w sierpniu Zresztą one takie ładne :P Do opalenizny muszą ładnie wyglądać - no weźcie mnie trochę rozgrzeszcie
Dziś się zbiorę i powstawiam trochę na real zaległości

PS Olcia klikaj też!
Pokazuj jak przyjdą wyszły Cię raczej 159.20, a to już prawie dycha różnicy!
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Buty super



No to dobrze, że się dopasowały. Pewnie teraz są mega wygodne

Ja wczoraj byłam przelotem w hd. Mieli sowy złote mel. Tak jak mówiłam 37 było mnie dobre. One mają bardzo podobną wkładke do macadamia. U mnie siê jednak to sprawdza, ze mel i melisse mam 37. Mieli jeszcze Chantily, pop, citrus i mel apple z wkładkä w kwiatki. Co ciekawe rozowe maja inny odcien niz te mpje ze starej edycji. Z nowej sa bardzo ciemne. Nie podobaja mi sie.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------
Zlote orb znalazly nowa wlascicielke Zostaja na watku. Wczoraj tez sprzedalam LD wings z czerwonym skrzydlem i jestem szczesliwa

Tak, mel apple nowsze mają zupełnie inny odcień bardziej wyrazisty.

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Ja wczoraj chodziłam w moich złotych orb.Przepięknie się prezentują na stopie.
Właśnie kliknełam na answear baleriny minnie.Chciałam w czerwone kropki ale niestety wszędzie nie ma już mojego rozmiaru lub cena zaporowa.
A tak mam minnie za 209.oo zł + naszyjnik.Musiałam przekroczyć 300 zł bo wykorzystałam kod na 100 zł.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47273333]Tak. Wspaniale sa.



A ja sie w tych z kokarda zakochalam. Nie moge sie jednak przemoc, aby te Mel wziac. Szkoda, ze to nie Melissy.



A ja wciaz sie nie moge przemoc, zeby czerwone Dragony ze zlotym sercem sprzedac. Sa za duze i w nich dwa razy bylam, ale takie ladne .[/QUOTE]
Nie rozumiem tego prawdę mówiąc ale skoro Ci się ten fason podoba to kup trippy? Są z melissy
Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
mnie kuszą te Trippy czarne.



oby nowe nabytki dobrze się nosiły.



no to super.


TŻ odebrał moje pompom, nowiutkie. trochę koślawe te zdjęcia zrobił, no ale... mam wrażenie, że jeden pompon jest 'uboższy', ale dostałam też filmik i na filmiku już wydają się ok.
i jak się TŻtowi podobają?
boję się, że te trippy mogą być niewygodne
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora