Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 21:05   #1996
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
ja idę w okularach. Pewnie wygodniej byłoby w soczewkach, ale nie chcę się stresować, że mi zaschną oczy i będę czuła dodatkowy dyskomfort.


super wózek!


śledzie występują też jako świeże filety ja czasem przesmażam świeże filety i potem wkładam je na 3 dni do takiej zalewy octowo-pomidorowej i smakują mega! Takich zwykłych marynowanych nie lubię i w ciąży nie jadłam.


wow już w październiku, szybciutko my może gdzieś wyskoczymy jak TŻ będzie miał ferie zimowe (nauczyciel ).


Jeśli ma być ciepło to Europa kontynentalna w styczniu odpada. Z maluszkiem nie polecam północy Afryki - Egipt, Tunezja czy Maroko, bo jednak panuje tam ogólnie pojęty syf myślę, że Wyspy Kanaryjskie byłyby ok, bo gdzieś dalej to znów wiąże się z dłuższym lotem, a dziecko może go różnie znieść.

Mam ostatnio gorsze dni. Ciągle mi duszno, nie mam na nic siły, przejdę 2 razy po schodach w domu i jestem wykończona i cała upocona. Mam wrażenie, że brzuch mi rośnie z każdym dniem a i tak jest już duuuży. Dostałam jakiejś wysypki na rękach, stopach i kilka krostek na brzuchu też mam, strasznie to swędzi, ale mam nadzieję, że to nie jest to schorzenie, cholestaza czy jak to się nazywa. Ostatnio troszkę więcej przebywałam na słońcu i wydaje mi się, że to od tego. Dziś też byłam zrobić morfologię i mocz i jak zobaczyłam wyniki to się załamałam. Mocz jest ok, ale z krwi właściwie niczego nie mam w normie, może ze 2 elementy. Wiem, że część tych składników krwi jest mniej ważna i lekarze tak na to nie patrzą, ale byłam w szoku jak zobaczyłam te wyniki i tam same "nie w normie". We wtorek mam wizytę, zobaczymy co gin powie. Ostatnio wspominała o odstawieniu żelaza, ale jak zobaczy te wyniki to raczej jej ten pomysł minie
a ile masz hemoglobiny? bo głównie na to lekarz bedzie patrzył

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę.
Dodaję link do ładnej muzyki

Prośba - co to za piosenka
od 45:00
od 54:00
od 55:20

Kojarzycie? Bo ja zasnąć nie będę mogła
CZYŻBY AMELIA? - WŁAŚNIE MNIE OŚWIECIŁO
a może ten francuski co był pan niepełnosprawny i wziął czarnoskórego do pracy, NIETYKALNI?
przesłuchałam i tylko ostatnia nuta coś mi mówi ale nie wiem co to...ale dzięki za linka, będę sobie słuchać

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

a zaczarowanej nie ma już chyba od 15...ciekawe co tam się dzieje.
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora