Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - modne dzieci
Wątek: modne dzieci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-21, 18:24   #1283
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez masiolek Pokaż wiadomość
Czytam "Makóweczki" i rzeczywiście na tę dyskusje trafiłam przez ich fp. Zastanawia mnie jedno, na jakiej podstawie stwierdzono ów upał? Na podstawie zdjęcia?
mieszkam nad morzem i temperatura w mieście czasem znacznie różni się od tej na plaży np. przez wiatr i zimne morskie prądy. Poza tym kolor ubioru owszem jest czarny, ale już kompletnie nie rozumiem zarzutu przegrzania dziecka. wręcz to zdanie mnie rozbawiło. W "Makóweczkach" podoba mi się to, że pokazywane są inne stylizacje niż te do których jesteśmy przyzwyczajeni. Kolor czarny jest takim samym kolorem jak każdy inny. zrozumiałabym zarzuty gdyby ta kolorystyka była przeważającą, ale nie jest.
jeszcze chcę sie odnieść do profitów z bloga. Szczerze? chciałabym byc na miejscu Marleny, pisać bloga, na nim zarabiać, zwiedzać dzięki sponsorom i cokolwiek tam jeszcze niż iść na 8 godzin dziennie do pracy i o każdy dzien wolnego sie prosić. Ja jej zazdroszczę tego, że potrafi na blogowaniu zarabiać. Niestety, blogów jest tysiące, ale tylko garstka umie sie na nich wybić. Sama też jestem blogerką, ale na nim nie zarabiam, a szkoda. to by było super.
Bo zdjęcia są w ostrym słońcu?
Bo teraz są upały w całym kraju, co podają w każdej prognozie pogody?
Bo ciemne grube materiały szybciej się nagrzewają niż cienkie jasne? i jest w nich gorąco? dlatego nie jest to sukienka na plażę przy 30 st tylko na temperatury dużo niższe?
I może głowę należałoby czymś osłonić dziecku od słońca?
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując