Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-23, 18:36   #349
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez bazile Pokaż wiadomość
czy jestem dzielna mama? hm,kazda z Was by byla.Trzeba walczyc o swoje dzieciatko i jego dobro.Takze robie to wszystko dla Niej.Owszem jestem juz zleksza wykonczona,moje dni od 6 tygodni wygladaja podobnie dom-szpital-dom.Wstaje i juz robie pewne rzeczy mechanicznie.
Ale mam juz dobra wiadomosc,jutro o 8.00 trzymajcie za nas kciuki.Ada bedzie miec operacje
Tak sie ciesze,ze przyspieszyli ja,bo Mala jest bardzo slaba,upaly naprawde daja Jej w kosc i to tez jedna z przyczyn przyspieszenia.

Kakusia dzieki

Zapalenie robi mi sie przez to,ze lewa piers ogolnie mam slabsza w pokarm,a dwa Mala od kilku dni nie moze jesc bezposrednio z piersi,a laktator jednak ma inne ssanie i zatkaly mi sie kanaliki.

Postaram sie jutro dac Wam znac co i jak.A i operacja bedzie trwac 5-6 godzin.Juz sie boje jutrzejszego dnia,wiem ze bedzie dobrze innego wyjscia nie ma no ale stres bedzie wielki!
Trzymam mocno kciuki!!!!

Ja za bardzo nie rozróżniam zatkanych kanalików od zapalenia piersi, ale mnie kiedyś pomogło pochylanie się do przodu i polewanie piersi prysznicem z ciepłą wodą w kierunku brodawki i równocześnie przeciąganie ręką w tym samym kierunku

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
rozszczelniam daszek, parasolki nie mam gondolę wykładam bawełnianym kocykiem. Próbowaliśmy z herbatą koperkową - nie lubi. Teraz chcę przetestować wodę - podajecie przegotowaną, mineralną czy źródlaną? piję cisowiankę i nie wiem czy jest dobra dla malucha Unikam upałów jak mogę i spacerując wybieram miejsca zacienione o ile jest to możliwe
Trzeba jakoś przeżyć te upały. Jak masz możliwość to ja bym jechała
Ja daję przegotowaną wodę. Ale na wyjścia biorę czasem Żywca. Są wody, który są oznakowane, że mogą pić je dzieci.

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
I nas dopadły problemy z bączkami... z tym, że jest ich za dużo, pruta non stop i widzę, że ją już to męczy

Mam pytanie co do Espumisanu. Na ulotce piszę, żeby nie podawać w 1 miesiącu. Czy któraś z Was dawała jednak i czy były jakieś efekty uboczne?
Młoda ma 23dni i w sumie się waham



Pić pije ale efektów specjalnych nie widzę. Kupiłam dzisiaj espumisan bo nad ranem znowu był płacz.


I poi co tak eksperymentować na dziecku Czy to problem, żeby piło normalnie do 6 miesiąca mleko

Co lekarz to opinia. Pytałam w poniedziałek lekarki to stwierdziła, że decyzja zależy do nas bo ona nie może nam zagwarantować jak dziecko zareaguje po danej szczepionce, to jest nie do przewidzenia.

My jednak szczepimy bezpłatnymi bo Tż po skojarzonej szczepionce w wojsku dostał zapaści i nawet pediatra mówiła, że chyba lepiej nie ryzykować skoro coś takiego pojawiło się w najbliższej rodzinie.


Ja zauważyłam, że więcej pokarmu mam teraz w nocy i nad ranem. W dzień w sumie średnio.
Z tego co wiem to herbatka koperkowa może powodować czasem odwrotny efekt czyli wzdęcia, ale nie wiem od czego to zależy.


Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
A właśnie- jeździcie same z Maluchami samochodem? Ja wczoraj pierwszy raz ale troche mi brakowało widoku co on robi z tyłu. A z przodu przez poduszki powietrzne fotelika nie mogę zamontrować.
Ja nie jeżdżę, ale zwykle siedzę z przodu.
Podobno są lusterka - jak prowadzisz to widzisz buzię dziecka.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora