Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - porada
Wątek: porada
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-16, 09:19   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: porada

Witaj Ilono
Masz bardzo ładne włoski, mają śliczny kolor. Moim zdnaiem powinnaś je jedynie dokładniej podcieniować, tak żeby zlikwidować całkowicie podniszczone końcówki. Super szklanka też bardzo dobrze Ci radziła z tym przedziałkiem z boku. Takie upinanie grzywki nie wygląda zbyt korzystnie

Co do makijażu. To masz bardzo ładne oczy i wcale nie są bardzo okrągłe. Musisz je po prostu ciemniejszym cieniem cieniować ukośnie w górę w kierunku skroni i ciemniejszy cień wyciągaj aż spod dolnej powieki. NIe chodzi o to, żeby ten cień był bardzo ciemny, bo masz delikatną urodę i łatwo ją przerysować. Chodzi o to, żeby jednak delikatnie zaakcentować zewnętrzny kącik oka. Nie wiem czy lubisz przykładowo kreseczki zrobine eyelinerem, bo to też jest prosty sposób, musisz jedynie przy zew. kąciku oka kreseczkę prowadzić odrobinę wyżej niż przebiega naturalna linia rzęs.

Ładnie wydłużaj rzęski, zwłaszcza przy zew. kąciku. Brwi delikatnie podkreśl szarą lub jasno brązową kredką lub cieniem.

Puder w kulkach nakłada się na całą buzię pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane do koloru karnacji. Inaczej możesz zrobić plamy. Jeśli puder jest za ciemny to użyj go do wycieniowania buzi, bądź jako różu do policzków - jeśli ma różowy odcień.

Te zdjęcia makijaży zwłaszcza to pierwsze są dla Ciebie za mocne, ale obrazują mniej więcej sposób w jaki powinnaś się malować.
Jeśli mogę Ci coś doradzić, to zerknij sobie na cienie Chanel Les 4 Ombres 77 Influences. Będą dla Ciebie bardzo dobre

Pozdrowionka

AgaZ

PS. częściej się uśmiechaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (142,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image0.jpg (15,9 KB, 1 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując