Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-09, 19:53   #210
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko, ciesze ze to mydelko Ci podpasowalo, myslalam ze nikt nie zauwazyl wtedy mojego postu

Fibian, ladne zdjecia macie razem z Ciutka. Ja Cie rozumiem ze w tym odcieniu mozesz sie zle czuc. Sprobuj zrobic tzw ,,plukanke" w tonacji platyny/popielu zeby zlikwidowac zolty odcien. Mozesz tez sprobowac szamponu z rossmana do wlosow siwych- nie pamietam nazwy ale sa 2 w rossmanie - rossmanowski i welli- oba maja fioletowy kolor- welli ma czarne opakowanie a rossmanowski chyba fioletowe. Mozesz tez wybrobowac toner albo szampon- tez w odcieniach platyna/popiel. Z farba nie doradze bo nie wiem jakie masz wlosy- zebys sobie nie zniszczyla. Ale gdyby Cie podkusilo na farbe to sa odcienie np ,,zmrozony blond'' chyba l'oreal- wiec chlodne tonacje. W rossmanie jest tez z Londy w saszetkach ,,Londeston, Creative Colors, PlatinumSilver, nr 89"- to nada wlosom na pare dni tez popielaty odcien- jest bardzo delikatne, nie zniszczysz wlosow a jakby co to sie szybko zmyje-max do 8 mc glowy.

schatzsi, ale z Colina ,,czarus" i ,,kokietka"
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora