Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-25, 16:14   #1821
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
130zł za pedro to jest mega okazja bierz

Muszę je mieć ze względu na tę wkładkę... bez najmniejszego żalu sprzedałabym wtedy ultragirl putty
Pewnie i u mnie palce będą się odznaczać...:/






korinka, czarne lody w dobrej cenie są na danielfootwear
Może nie będzie tak źle

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mnie laska od wiśni denerwuje Nic nie odpisywała na moje maile, w końcu otworzyłam sprawę na paypal. Patrzę, że je wczoraj wystawiła ponownie to się pytam o co chodzi, mówi że nie otrzymała mojej wpłaty w sensie, że ma cały czas status "hold" przez paypal. Nie wiem czy to prawda, ale w sumie jest nowa, ma dopiero 3 komentarze więc może takie są procedury. Do tego jest bardzo nieprzyjemna. Piszę, że nie mam wyjścia i będę musiała jej wystawić negatywa to odpisuje, że ona mi też. Trzyma moje pieniądze ponad miesiąc i mnie jeszcze negatywem straszy Wiem, że mi paypal zwróci kasę, ale chciałam buty, tyle się ich naszukałam

Do tego przyszły capeto, wzięłam większy rozmiar i są za duże. Pasek mi spada Będę polować na mniejsze
Napisz do paypala, że chcesz otrzymać towar oraz, że go ponownie wystawiła. Co za baba

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
No właśnie też mi się tak wydawało i tak jej napisałam, to mi odpisała że tego samego dnia sprzedała jeszcze 3 rzeczy, za które ma wpłaty, a tylko moja jest hold Już tyle lat kupuję na ebay i jeszcze nigdy takiej sytuacji nie miałam.
Może podeślij jej link do regulaminu.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora