Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-27, 16:56   #1862
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
ale żenada ona Tobie - kretynka za przeproszeniem !

IC - Śliczne, szkoda, że za duże

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------



WOW - ta garderoba z Melissami

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Na str http://www.vanmildert.com/SearchResu...%20X%20Melissa dziś 20 % na VW - kod WESTWOOD 20

na str http://www.julesb.co.uk/melissa-380....page:1|show:72 kod na 10 % - SLE10

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

W poniedziałek dostałam CH z Answear, we wtorek odesłałam czyli otrzymali je w środę - na str dalej mam status oczekuje na kuriera
Buty dziś wróciły na stan sklepu, a wczoraj Pani mi napisała :

Witam,

Paczka została dostarczona przez firmę kurierską DPD w dniu wczorajszym i obecnie oczekuje na weryfikację i uznanie zwrotu.
W momencie uznania zwrotu otrzyma Pani informację drogą mailową.


Dziś dostałam maila, że proszą o wystawienie opinii o sklepie

Rozumiem, że zwrot nie jest im na rękę, ale niestety buty kupowane przez internet bez mierzenia czasami zwyczajnie nie pasują i tyle... żenada !
Ja się z Tobą zgadzam. Drugi raz z rzędu mam problem z Answear. Buty zwróciłam w pn w sklepie. Pytałam kiedy na magazyn dotrą? We wt. Jest ndz. nie mam od wt żadnej informacji, o zwrocie pieniędzy nie wspomnę. Zawsze miałam dobrą opinię o Answear, a teraz zaczynają mnie wkur...zać. Buty na 100% są u nich bo była 1 szt. czerwonych i są znów na stanie. Czyli moje ze skazą... Szlag mnie trafi. Wysmarowałam im meila co o nich myślę.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Coś dla nas

Spokojnie, na pewno dostaniesz zwrot

Już kiedyś wrzucałam właśnie te baletki z wiśniami i doszłyśmy do wniosku, że musiały być

Dziewczyny, bez przesady z tym jak tak można zniszczyć buty - pamiętacie moje trójkąty? Przecież ja nawet się nie zorientowałam, że ozdoba odpadła, a odpadła samoistnie, bez niczyjej pomocy...
Moja kokarda się kręci i też boję się, że odpadnie i to wcale nie będzie zniszczenie przeze mnie
O co chodzi z tymi ozdobami w woreczkach?
Tutaj to jest rynna, moja to pikuś...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora