Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-28, 11:06   #1
Anita120690
Raczkowanie
 
Avatar Anita120690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lepe, Hiszpania
Wiadomości: 127

4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?


Witamy osoby odwiedzające!

Jest to wątek poświęcony 4 miesięcznemu wyzwaniu!

Czas trwania: 28.07.2014r. - 28.11.2014r.
Biorą w nim udział osoby zdeterminowane, zawzięte i pragnące zmienić swoje dotychczasowe życie

Naszymi podstawami jest zdrowa dieta i ruch!

Kto dotychczas podjął się wyzwania:


Anita120690
gwiazdka100000
jealousgirl
Beatagr3
maureen92
eve_1988
paaaat
jyyli
Madelaine_O
blondi0602
Liviene
Noeloel
Riddim
Puchatkowa Dama
terii0
loonkia
favourite
Allly
szuulej
mija24
Krolowa Julianna
vikizaja
MissChievousTess
nessa95
Hargalaten
BuryKotZPiwnicy


Jeśli chcesz dołączyć, zapraszamy!

Dokładnie za 4 miesiące będziemy szczęśliwe i być może trochę zmęczone ale na pewno DUMNE z siebie!

Powodzenia i wytrwałości!


Oto nasza tabela postępów:
https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=909173610









Moja krótka historia:
Postanowiłam wsiąść się za siebie i opracowałam wyzwanie które będzie trwało dokładnie od dziś do 28 listopada. Założyłam taki wątek ponieważ chciałabym by ktoś dołączył i podjął to wyzwanie razem ze mną będzie mi na pewno lepiej i będziecie dla mnie dodatkową motywacją

Dlaczego akurat 4 miesiące? NA początku grudnia jadę do Polski po rocznej nieobecności to dla mnie podstawowa motywacja. Będąc za granicą niestety przytyłam prawie 8 kg;/ czuje się z tym okropnie i nie jest mi dobrze we własnej skórze, dlatego pora najwyższa zabrać się za siebie by wracając do domu rodzinnego wszyscy mnie poznali

Nie opracowałam jeszcze szczegółowej diety i ćwiczeń, myślę że z dnia na dzień będę wprowadzała podstawowe sprawy. NA pewno nie będę stosować żadnej nazywanej diety tylko po prostu będę jadła zdrowiej, w odpowiedniej ilości i przy tym wyrzekając sie niektórych rzeczy.
Ćwiczenia też z biegiem jakieś opracuje. To co robię dziś to skakanka i bieganie.

Może jeszcze powiem o mojej dotychczasowej wadzę. A wiec moja waga doszła do 62,8 kg, przyjeżdżając za granicę ważyłam 55kg. Do tego jestem niską osobą i wyglądam jak dla mnie nie atrakcyjnie, mój wzrost 155cm.

Moim celem jest zdrowa utrata każdego miesiąca 2,5 kg czyli po 4 miesiącach 10kg mniej co da mi upragnioną wagę 52/53 kg. Mam nadzieję że to co sobie założyłam osiągnę. Moim minimalnym celem jest dojście przynajmniej do wagi poprzedniej czyli 55kg.
Dziś wykonałam także pomiar ciała, i chce co 2 tygodnie sprawdzać zarówno wagę i miarę.

A więc dziewczyny! mam nadzieję że ktoś do mnie dołączy i będzie nam wspólnie łatwiej i raźniej. Będzie mi bardzo miło jeśli ktoś podzieli sie swoją historią i postanowi tak jak ja również się zmienić i wsiąść za siebie

Pozdrawiam Was serdecznie. Do usłyszenia.
Ja zmykam poskakać

Pa. A.

Edytowane przez Anita120690
Czas edycji: 2014-08-27 o 10:34
Anita120690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując