Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Życie w Ameryce ... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-29, 02:19   #1877
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze Życie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość

Reign, no widzisz nie wiedzialam z tymi domami. Kazdy mi tu opowiadal jakie nieruchomosci sa duzo drozsze w innych stanach.
Zgadzam sie, nie ma to jak spory backyard I sasiedzi w bezpiecznej odleglosci
Super masz plan wakacyjny tez musze nasz zaplanowac.
Ja rowniez mam ubezpieczenie dzieki mojemu TZ. Poza tym w domu on mnie leczy prywatnie za darmo czasem go poglaszcze lub dam buzi w ramach zaplaty
.
Heh, Carmen, ja nawet widzialam domki za ponizej $100K ale sasiedztwo, wiadomo lepiej sie tam nie zblizac
Aha, w Miami moze byx drozej.
Podatki tu tez nizsze, ale ubezpieczenia domow juz sa drozsze( huragany, zalania, etc). Ubezpieczenia samochodow tez drozsze tu.

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam czy kiedykolwiek bedzie nas stac na dom tam gdzie mieszkamy teraz ( i to jest tez rodzinne miasto Tz )- San Diego. Ludzie to sie tutaj bija o domy, a ceny to po mln dollarow za 3 bedroom te blizej centrum
Cali jeden z najdrozszych Stanow, ale za to zarobki sa u Was wyzsze. U nas tansze domy, ale zarobki sa nizsze juz. Ja zarabialam wiecej w NY. Moj maz szczesciarz, pracuje dla firmy nowojorskiej i wyplate tez ma nowojorska.
Dojota, ale trzyma Was cos w tym San Diego? Moze warto sie przeniesc? I nawet nie mowie o zmianie Stanu, da sie znalezc taniej. Mam kumpele, ktora kupila TH bodajze 1300sq ft za niecale 300K



Sent from my iPad using Tapatalk
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując